Kierunki studiów w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku - na skróty

Wybierz kierunek studiów

Studia ekonomiczno-biznesowe

Studia w Gdańsku dla osób chcących realizować karierę w biznesie, założyć własną firmę, prowadzić analizy i badania ekonomiczne w instytucjach państwowych, naukowych, usługach finansowych i na rynkach kapitałowych.

Studia filologiczne w Gdańsku

Studia w Gdańsku dla osób chcących uczyć się lub doskonalić znajomość języków obcych, poznawać kulturę różnych krajów, myślących o karierze tłumacza, nauczyciela języków obcych, pracy w międzynarodowym środowisku.

Studia informatyczne (IT) w Gdańsku

Studia w Gdańsku dla osób planujących karierę w sektorze ICT (informatyka i telekomunikacja), chcących pracować w firmach i instytucjach związanych z infrastrukturą i urządzeniami IT (hardware), tworzeniem oprogramowania, e-biznesem.

Studia ścisłe i przyrodnicze w Gdańsku

Studia w Gdańsku dla osób o umysłach ścisłych, zamiłowaniach przyrodniczych, chcących związać swoją karierę z badaniami naukowymi, pracą w firmach i instytucjach "zielonej gospodarki", ochronie środowiska.

Studia techniczne w Gdańsku

Studia w Gdańsku dla osób uzdolnionych technicznie, na kierunkach politechnicznych, chcących zdobyć zawód inżyniera, pracować w różnych obszarach przemysłu przy projektowaniu i realizacji technologii produkcji, działach R&D.

Studia podyplomowe i MBA w Gdańsku

Studia podyplomowe w Gdańsku na uczelniach i w instytucjach zajmujących się kształceniem ustawicznym, doskonaleniem i pozyskiwaniem kwalifikacji zawodowych, koniecznych do wykonywania profesji regulowanych i rozwoju kariery.

Jak studiuje się w Gdańsku?

Studia w Gdańsku

Gdańsk to centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze północnej Polski. Jednocześnie stolica i największe miasto województwa pomorskiego. Dynamicznie rozwijający się rynek pracy sprawia, że absolwenci lokalnych uczelni nie mają problemów ze znalezieniem odpowiedniej oferty pracy. Dodając do tego bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową oraz nowoczesną infrastrukturę otrzymujemy obraz miasta stworzonego dla studentów. Co można studiować w Gdańsku? Jaką ofertę kształcenia mają lokalne uczelnie? Dowiesz się tego na stronie gdansk.studia.pl (kliknij tutaj, żeby sprawdzić pełną ofertę studiów).

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję