Kierunki studiów w Gorzowie Wielkopolskim

Kierunki studiów w Gorzowie Wielkopolskim - na skróty

Wybierz kierunek studiów

Studia artystyczne w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób uzdolnionych artystycznie, chcących rozwijać swoje pasje, doskonalić warsztat i związać swoją przyszłość z kulturą, sztuką, designem, muzyką. teatrem, filmem, telewizją.

Studia z zakresu bezpieczeństwa w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób interesujących się karierą w służbach mundurowych (wojsko, policja), cywilnych strukturach zajmujących się bezpieczeństwem wewnętrznym, w BHP i usługach bezpieczeństwa.

Studia ekonomiczno-biznesowe w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób chcących realizować karierę w biznesie, założyć własną firmę, prowadzić analizy i badania ekonomiczne w instytucjach państwowych, naukowych, usługach finansowych i na rynkach kapitałowych.

Studia humanistyczno-społeczne w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób o predyspozycjach humanistycznych, interesujących się sytuacją człowieka i społeczeństwa, relacjami międzyludzkimi, kulturą i cywilizacją w historii i współczesności.

Studia filologiczne w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób chcących uczyć się lub doskonalić znajomość języków obcych, poznawać kulturę różnych krajów, myślących o karierze tłumacza, nauczyciela języków obcych, pracy w międzynarodowym środowisku.

Studia hotelarstwo, turystyka, sport w Gorzowie Wielkopolskim

Studia we Gorzowie Wielkopolskim m dla osób myślących o karierze w sektorze HoReCa (hotele-restauracje-catering), pracy związanej ze sportem, turystyką, rekreacją, aktywnym wypoczynkiem, chcących uczyć WF w szkole.

Studia informatyczne (IT) w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób planujących karierę w sektorze ICT (informatyka i telekomunikacja), chcących pracować w firmach i instytucjach związanych z infrastrukturą i urządzeniami IT (hardware), tworzeniem oprogramowania, e-biznesem.

Studia logistyczne i transportowe (TSL) w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób planujących karierę w sektorze TSL (transport-spedycja-logistyka), w firmach logistycznych, transportowych oraz działach zaopatrzenia i dystrybucji różnych branż biznesowych.

Studia medyczne w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób chcących zdobyć zawód lekarza, pracować w służbie zdrowia i usługach związanych ze zdrowiem, pielęgnacją i doskonaleniem urody oraz branżach okołomedycznych.

Studia pedagogiczne w Gorzowie Wielkopolskim

Studia we Gorzowie Wielkopolskim dla osób chcących pracować w szkolnictwie, instytucjach i firmach związanych z edukacją, wychowaniem, resocjalizacją, pedagogizacją dzieci, młodzieży, dorosłych.

Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób chcących zdobyć zawód prawniczy, pracować w sądownictwie, wymiarze sprawiedliwości, usługach prawnych, administracji państwowej, samorządowej, w sferze biznesu.

Studia ścisłe i przyrodnicze w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób o umysłach ścisłych, zamiłowaniach przyrodniczych, chcących związać swoją karierę z badaniami naukowymi, pracą w firmach i instytucjach "zielonej gospodarki", ochronie środowiska.

Studia techniczne w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim i w woj. lubuskim dla osób uzdolnionych technicznie, na kierunkach politechnicznych, chcących zdobyć zawód inżyniera, pracować w różnych obszarach przemysłu przy projektowaniu i realizacji technologii produkcji, działach R&D.

Studia podyplomowe i MBA w Gorzowie Wielkopolskim

Studia podyplomowe w Zielonej Górze i w woj. lubuskim na uczelniach i w instytucjach zajmujących się kształceniem ustawicznym, doskonaleniem i pozyskiwaniem kwalifikacji zawodowych, koniecznych do wykonywania profesji regulowanych i rozwoju kariery.

Jak studiuje się w Gorzowie Wielkopolskim

Studia w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, Gorzów Wielkopolski wraz z 24 gminami i 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiatem województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską zamieszkałą przez ponad 400 000 mieszkańców. Miasto jest rozwijającym się ośrodkiem szkolnictwa wyższego w zachodniej Polsce. Pierwszą szkołą wyższą w powojennym Gorzowie było utworzone w 1947 Wyższe Seminarium Duchowne, które następnie przeniesiono w 1952 do Paradyża. Obecnie najważniejsze placówki szkolnictwa wyższego to: Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim oraz Uniwersytet Szczeciński – Zamiejscowy Wydział Społeczno-Ekonomiczny w Gorzowie Wlkp.

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję