Słubice-Frankfurt – studia, uczelnie i kierunki

Słubice-Frankfurt – studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Uczelnie, kierunki i programy studiów podyplomowych w Słubicach i we Frankfurcie nad Odrą

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Słubicach i we Frankfurcie nad Odrą. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Studiowanie w Słubicach i we Frankfurcie nad Odrą

Słubice to miasto w zachodniej części województwa lubuskiego, w powiecie słubickim. Wraz z Frankfurtem nad Odrą, którego część stanowiło do 1945, tworzy aglomerację transgraniczną liczącą ok. 80 tys. mieszkańców. Słubice są ważnym ośrodkiem akademickim regionu – znajduje się tu siedziba Collegium Polonicum. Frankfurt nad Odrą to miasto we wschodniej części Niemiec w kraju związkowym Brandenburgia. We Frankfurcie nad Odrą znajduje się założony 15 lipca 1991 Uniwersytet Viadrina, który od 1998 jest obok UAM w Poznaniu drugą uczelnią macierzystą dla Collegium Polonicum w Słubicach.

Uczelnie i kierunki studiów w lubuskim

Nie znalazłeś w Słubicach i we Frankfurcie nad Odrą kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną Zielonej Góry (największego ośrodka akademickiego w województwie lubuskim) oraz innych uczelni w regionie.
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję