Gorzów Wielkopolski – studia, uczelnie i kierunki

Gorzów Wielkopolski – studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Uczelnie, kierunki i programy studiów podyplomowych w Gorzowie Wielkopolskim

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Gorzowie Wielkopolskim. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Studiowanie w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, Gorzów Wielkopolski wraz z 24 gminami i 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiatem województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską zamieszkałą przez ponad 400 000 mieszkańców. Miasto jest rozwijającym się ośrodkiem szkolnictwa wyższego w zachodniej Polsce. Pierwszą szkołą wyższą w powojennym Gorzowie było utworzone w 1947 Wyższe Seminarium Duchowne, które następnie przeniesiono w 1952 do Paradyża. Obecnie najważniejsze placówki szkolnictwa wyższego to: Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim i  Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.

Uczelnie i kierunki studiów w lubuskim

Nie znalazłeś w Gorzowie Wielkopolskim kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną Zielonej Góry (największego ośrodka akademickiego w województwie lubuskim) oraz innych uczelni w regionie.
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję