Kierunki Pedagogiczne w Gorzowie Wielkopolskim i w Lubuskim w Gorzowie Wielkopolskim i w Lubuskim

Studia pedagogiczne na skróty

Wybierz kierunek studiów

Kierunki pedagogiczne I i II stopnia w Gorzowie Wielkopolskim i w Lubuskim

Myślisz o studiach pedagogicznych w Gorzowie Wielkopolskim lub innym lubuskim mieście? Sprawdź ofertę kształcenia lokalnych uczelni państwowych i prywatnych i wybierz kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Pedagogiczne studia podyplomowe w Gorzowie Wielkopolskim i w Lubuskim

Planujesz niebawem rozpocząć podyplomowe studia pedagogiczne w Gorzowie Wielkopolskim lub innym lubuskim mieście? Z myślą o Twojej wygodzie zebraliśmy najciekawsze oferty lokalnych uczelni, dzięki czemu możesz łatwo wybrać kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Uczelnie państwowe i prywatne prowadzące studia pedagogiczne w Gorzowie Wielkopolskim i w Lubuskim

Gorzów Wielkopolski jest jednym z najważniejszych ośrodków akademickich w zachodniej Polsce. Nie oznacza to jednak, że tylko w tym mieście możesz studiować kierunki pedagogiczne. Znajdziesz je również w innych lubuskich miastach.

Poradniki dla przyszłych pedagogów i nauczycieli

Czy kierunki pedagogiczne są dla mnie? Jaki kierunek pedagogiczny wybrać? Co po studiach- zawody pedagogiczne? Opinie o kierunkach dla nauczycieli i pedagogów.

Zawody pedagogiczne

Wybierz zawód pedagogiczny dopasowany do swoich indywidualnych predyspozycji

Studia pedagogiczne w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, Gorzów Wielkopolski wraz z 24 gminami i 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiatem województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską zamieszkałą przez ponad 400 000 mieszkańców. Miasto jest rozwijającym się ośrodkiem szkolnictwa wyższego w zachodniej Polsce. Pierwszą szkołą wyższą w powojennym Gorzowie było utworzone w 1947 Wyższe Seminarium Duchowne, które następnie przeniesiono w 1952 do Paradyża. Obecnie najważniejsze placówki szkolnictwa wyższego to: Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim oraz Uniwersytet Szczeciński – Zamiejscowy Wydział Społeczno-Ekonomiczny w Gorzowie Wlkp.

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję