Kierunki studiów w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze - na skróty

Wybierz kierunek studiów

Studia ekonomiczno-biznesowe w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób chcących realizować karierę w biznesie, założyć własną firmę, prowadzić analizy i badania ekonomiczne w instytucjach państwowych, naukowych, usługach finansowych i na rynkach kapitałowych.

Studia humanistyczno-społeczne w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób o predyspozycjach humanistycznych, interesujących się sytuacją człowieka i społeczeństwa, relacjami międzyludzkimi, kulturą i cywilizacją w historii i współczesności.

Studia filologiczne w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób chcących uczyć się lub doskonalić znajomość języków obcych, poznawać kulturę różnych krajów, myślących o karierze tłumacza, nauczyciela języków obcych, pracy w międzynarodowym środowisku.

Studia informatyczne (IT) w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób planujących karierę w sektorze ICT (informatyka i telekomunikacja), chcących pracować w firmach i instytucjach związanych z infrastrukturą i urządzeniami IT (hardware), tworzeniem oprogramowania, e-biznesem.

Studia logistyczne i transportowe (TSL) w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób planujących karierę w sektorze TSL (transport-spedycja-logistyka), w firmach logistycznych, transportowych oraz działach zaopatrzenia i dystrybucji różnych branż biznesowych.

Studia medyczne w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób chcących zdobyć zawód lekarza, pracować w służbie zdrowia i usługach związanych ze zdrowiem, pielęgnacją i doskonaleniem urody oraz branżach okołomedycznych.

Studia pedagogiczne w Zielonej Górzecławiu

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób chcących pracować w szkolnictwie, instytucjach i firmach związanych z edukacją, wychowaniem, resocjalizacją, pedagogizacją dzieci, młodzieży, dorosłych.

Prawo i administracja w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób chcących zdobyć zawód prawniczy, pracować w sądownictwie, wymiarze sprawiedliwości, usługach prawnych, administracji państwowej, samorządowej, w sferze biznesu.

Studia ścisłe i przyrodnicze w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób o umysłach ścisłych, zamiłowaniach przyrodniczych, chcących związać swoją karierę z badaniami naukowymi, pracą w firmach i instytucjach "zielonej gospodarki", ochronie środowiska.

Studia techniczne w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób uzdolnionych technicznie, na kierunkach politechnicznych, chcących zdobyć zawód inżyniera, pracować w różnych obszarach przemysłu przy projektowaniu i realizacji technologii produkcji, działach R&D.

Studia podyplomowe i MBA w Zielonej Górze

Studia podyplomowe w Zielonej Górze i w woj. lubuskim na uczelniach i w instytucjach zajmujących się kształceniem ustawicznym, doskonaleniem i pozyskiwaniem kwalifikacji zawodowych, koniecznych do wykonywania profesji regulowanych i rozwoju kariery.

Jak studiuje się w Zielonej Górze

Gdzie studiować
Miłosz Szkudlarski

Zawód z pasją – kulturoznawca

Kulturoznawstwo to niesamowita życiowa przygoda, poznawanie innych kultur, ludzi i często ich odmiennego spojrzenia na życie. Czym zajmuje się kulturoznawca i jak wygląda jego codzienna

Czytaj więcej »

Studia w Zielonej Górze

Zielona Góra to największy ośrodek miejski i jednocześnie stolica województwa lubuskiego. Największą szkołą wyższą funkcjonującą w mieście jest Uniwersytet Zielonogórski powstały w 2001 r. z połączenia Politechniki Zielonogórskiej i Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Tadeusza Kotarbińskiego. 

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję