Kierunki studiów w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze - na skróty

Wybierz kierunek studiów

Studia artystyczne w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób uzdolnionych artystycznie, chcących rozwijać swoje pasje, doskonalić warsztat i związać swoją przyszłość z kulturą, sztuką, designem, muzyką. teatrem, filmem, telewizją.

Studia z zakresu bezpieczeństwa w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób interesujących się karierą w służbach mundurowych (wojsko, policja), cywilnych strukturach zajmujących się bezpieczeństwem wewnętrznym, w BHP i usługach bezpieczeństwa.

Studia humanistyczno-społeczne w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób o predyspozycjach humanistycznych, interesujących się sytuacją człowieka i społeczeństwa, relacjami międzyludzkimi, kulturą i cywilizacją w historii i współczesności.

Studia hotelarstwo, turystyka, sport w Zielonej Górze

Studia we Wrocławiu i woj. dolnośląskim dla osób myślących o karierze w sektorze HoReCa (hotele-restauracje-catering), pracy związanej ze sportem, turystyką, rekreacją, aktywnym wypoczynkiem, chcących uczyć WF w szkole.

Studia logistyczne i transportowe (TSL) w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób planujących karierę w sektorze TSL (transport-spedycja-logistyka), w firmach logistycznych, transportowych oraz działach zaopatrzenia i dystrybucji różnych branż biznesowych.

Studia medyczne w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób chcących zdobyć zawód lekarza, pracować w służbie zdrowia i usługach związanych ze zdrowiem, pielęgnacją i doskonaleniem urody oraz branżach okołomedycznych.

Studia pedagogiczne w Zielonej Górzecławiu

Studia we Wrocławiu i woj. dolnośląskim dla osób chcących pracować w szkolnictwie, instytucjach i firmach związanych z edukacją, wychowaniem, resocjalizacją, pedagogizacją dzieci, młodzieży, dorosłych.

Prawo i administracja w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób chcących zdobyć zawód prawniczy, pracować w sądownictwie, wymiarze sprawiedliwości, usługach prawnych, administracji państwowej, samorządowej, w sferze biznesu.

Studia ścisłe i przyrodnicze w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób o umysłach ścisłych, zamiłowaniach przyrodniczych, chcących związać swoją karierę z badaniami naukowymi, pracą w firmach i instytucjach "zielonej gospodarki", ochronie środowiska.

Studia techniczne w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze i w woj. lubuskim dla osób uzdolnionych technicznie, na kierunkach politechnicznych, chcących zdobyć zawód inżyniera, pracować w różnych obszarach przemysłu przy projektowaniu i realizacji technologii produkcji, działach R&D.

Studia podyplomowe i MBA w Zielonej Górze

Studia podyplomowe w Zielonej Górze i w woj. lubuskim na uczelniach i w instytucjach zajmujących się kształceniem ustawicznym, doskonaleniem i pozyskiwaniem kwalifikacji zawodowych, koniecznych do wykonywania profesji regulowanych i rozwoju kariery.

Jak studiuje się w Zielonej Górze

Studia w Zielonej Górze

Zielona Góra to największy ośrodek miejski i jednocześnie stolica województwa lubuskiego. Największą szkołą wyższą funkcjonującą w mieście jest Uniwersytet Zielonogórski powstały w 2001 r. z połączenia Politechniki Zielonogórskiej i Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Tadeusza Kotarbińskiego. W mieście funkcjonuje ponadto Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze. Co można studiować w Zielonej Górze? Jaką ofertę przygotowały dla tegorocznych kandydatów zielonogórskie uczelnie? Dowiesz się tego na stronie zielona-gora.studia.pl (kliknij tutaj, żeby sprawdzić pełną ofertę studiów).

Studia.pl - kierunki, uczelnie, podyplomowe, opinie, praca po studiach
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję