Kierunki Pedagogiczne na Śląsku na Śląsku

Studia pedagogiczne na Śląsku - na skróty

Wybierz kierunek studiów

Kierunki pedagogiczne I i II stopnia na Śląsku

Myślisz o studiach pedagogicznych w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach lub innym śląskim mieście? Sprawdź ofertę kształcenia lokalnych uczelni państwowych i prywatnych i wybierz kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Pedagogiczne studia podyplomowe na Śląsku

Planujesz niebawem rozpocząć podyplomowe studia pedagogiczne w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach lub innym śląskim mieście? Z myślą o Twojej wygodzie zebraliśmy najciekawsze oferty lokalnych uczelni, dzięki czemu możesz łatwo wybrać kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Uczelnie państwowe i prywatne prowadzące studia pedagogiczne na Śląsku

Katowice i Częstochowa to bezsprzecznie największe ośrodki akademickie w województwie śląskim. Nie oznacza to jednak, że tylko w tym mieście możesz studiować kierunki pedagogiczne. Znajdziesz je również w innych śląskich miastach.

Poradniki dla przyszłych pedagogów i nauczycieli

Czy kierunki pedagogiczne są dla mnie? Jaki kierunek pedagogiczny wybrać? Co po studiach- zawody pedagogiczne? Opinie o kierunkach dla nauczycieli i pedagogów.

Zawody pedagogiczne

Wybierz zawód pedagogiczny dopasowany do swoich indywidualnych predyspozycji

Studia pedagogiczne na Śląsku

Województwo śląskie jest województwem o najwyższym stopniu urbanizacji i gęstości zaludnienia. Na terenie województwa znajdują się 34 szkoły wyższe oraz 25 jednostek zamiejscowych. Do największych uczelni w województwie (według liczby studentów) należą Uniwersytet Śląski w Katowicach, Politechnika Śląska w Gliwicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Politechnika Częstochowska oraz Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej.

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję