Kierunki studiów w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku - na skróty

Wybierz kierunek studiów

Studia artystyczne w Białymstoku

Studia w Białymstoku dla osób uzdolnionych artystycznie, chcących rozwijać swoje pasje, doskonalić warsztat i związać swoją przyszłość z kulturą, sztuką, designem, muzyką. teatrem, filmem, telewizją.

Studia humanistyczno-społeczne w Białymstoku

Studia w Białymstoku dla osób o predyspozycjach humanistycznych, interesujących się sytuacją człowieka i społeczeństwa, relacjami międzyludzkimi, kulturą i cywilizacją w historii i współczesności.

Studia filologiczne w Białymstoku

Studia w Białymstoku dla osób chcących uczyć się lub doskonalić znajomość języków obcych, poznawać kulturę różnych krajów, myślących o karierze tłumacza, nauczyciela języków obcych, pracy w międzynarodowym środowisku.

Studia hotelarstwo, turystyka, sport w Białymstoku

Studia w Białymstoku dla osób myślących o karierze w sektorze HoReCa (hotele-restauracje-catering), pracy związanej ze sportem, turystyką, rekreacją, aktywnym wypoczynkiem, chcących uczyć WF w szkole.

Studia medyczne w Białymstoku

Studia w Białymstoku dla osób chcących zdobyć zawód lekarza, pracować w służbie zdrowia i usługach związanych ze zdrowiem, pielęgnacją i doskonaleniem urody oraz branżach okołomedycznych.

Prawo i administracja w Białymstoku

Studia w Białymstoku dla osób chcących zdobyć zawód prawniczy, pracować w sądownictwie, wymiarze sprawiedliwości, usługach prawnych, administracji państwowej, samorządowej, w sferze biznesu.

Studia ścisłe i przyrodnicze w Białymstoku

Studia w Białymstoku dla osób o umysłach ścisłych, zamiłowaniach przyrodniczych, chcących związać swoją karierę z badaniami naukowymi, pracą w firmach i instytucjach "zielonej gospodarki", ochronie środowiska.

Studia techniczne w Białymstoku

Studia w Białymstoku dla osób uzdolnionych technicznie, na kierunkach politechnicznych, chcących zdobyć zawód inżyniera, pracować w różnych obszarach przemysłu przy projektowaniu i realizacji technologii produkcji, działach R&D.

Studia podyplomowe i MBA w Białymstoku

Studia podyplomowe w Białymstoku i na Podlasiu na uczelniach i w instytucjach zajmujących się kształceniem ustawicznym, doskonaleniem i pozyskiwaniem kwalifikacji zawodowych, koniecznych do wykonywania profesji regulowanych i rozwoju kariery.

Jak studiuje się w Białymstoku i na Podlasiu

Studia w Białymstoku

Białystok jest stolicą i jednocześnie największym ośrodkiem miejskim województwa podlaskiego. Miasto pełni funkcję administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum regionu. Działa tutaj kilkanaście uczelni, m.in. Politechnika Białostocka czy Uniwersytet Medyczny. Co można studiować w Białymstoku? Jaką ofertę kształcenia mają podlaskie uczelnie? Dowiesz się tego na stronie Bialystok.studia.pl (kliknij tutaj, żeby sprawdzić pełną ofertę studiów).

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję