Kierunki studiów w Kielcach

Kierunki studiów w Kielcach - na skróty

Wybierz kierunek studiów

Studia artystyczne w Kielcach

Studia w Kielcach dla osób uzdolnionych artystycznie, chcących rozwijać swoje pasje, doskonalić warsztat i związać swoją przyszłość z kulturą, sztuką, designem, muzyką. teatrem, filmem, telewizją.

Studia ekonomiczno-biznesowe w Kielcach

Studia w Kielcach dla osób chcących realizować karierę w biznesie, założyć własną firmę, prowadzić analizy i badania ekonomiczne w instytucjach państwowych, naukowych, usługach finansowych i na rynkach kapitałowych.

Studia humanistyczno-społeczne w Kielcach

Studia w Kielcach dla osób o predyspozycjach humanistycznych, interesujących się sytuacją człowieka i społeczeństwa, relacjami międzyludzkimi, kulturą i cywilizacją w historii i współczesności.

Studia filologiczne w Kielcach

Studia w Kielcach dla osób chcących uczyć się lub doskonalić znajomość języków obcych, poznawać kulturę różnych krajów, myślących o karierze tłumacza, nauczyciela języków obcych, pracy w międzynarodowym środowisku.

Studia informatyczne (IT) w Kielcach

Studia w Kielcach dla osób planujących karierę w sektorze ICT (informatyka i telekomunikacja), chcących pracować w firmach i instytucjach związanych z infrastrukturą i urządzeniami IT (hardware), tworzeniem oprogramowania, e-biznesem.

Studia medyczne w Kielcach

Studia w Kielcach dla osób chcących zdobyć zawód lekarza, pracować w służbie zdrowia i usługach związanych ze zdrowiem, pielęgnacją i doskonaleniem urody oraz branżach okołomedycznych.

Studia ścisłe i przyrodnicze w Kielcach

Studia w Kielcach dla osób o umysłach ścisłych, zamiłowaniach przyrodniczych, chcących związać swoją karierę z badaniami naukowymi, pracą w firmach i instytucjach "zielonej gospodarki", ochronie środowiska.

Studia techniczne w Kielcach

Studia w Kielcach dla osób uzdolnionych technicznie, na kierunkach politechnicznych, chcących zdobyć zawód inżyniera, pracować w różnych obszarach przemysłu przy projektowaniu i realizacji technologii produkcji, działach R&D.

Studia podyplomowe i MBA w Kielcach

Studia podyplomowe w Kielcach na uczelniach i w instytucjach zajmujących się kształceniem ustawicznym, doskonaleniem i pozyskiwaniem kwalifikacji zawodowych, koniecznych do wykonywania profesji regulowanych i rozwoju kariery.

Jak studiuje się w Kielcach?

Studia w Kielcach

Kielce to największy ośrodek akademicki w regionie świętokrzyskim. Co roku studiuje tutaj ponad 20 tysięcy studentek i studentów, a mury uczelni opuszcza około 7 tysięcy absolwentów i absolwentek. Znajdziesz tutaj interesująca ofertę studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych – około 130 kierunków studiów. Na uczelniach funkcjonują nowoczesne laboratoria, powstałe w ciągu ostatnich dekad przy wsparciu funduszy unijnych Kielce o dobre miejsce do studiowania także z punktu widzenia absolwenta studiów. Co można studiować w Kielcach? Jaką ofertę kształcenia mają lokalne uczelnie? Dowiesz się tego na stronie Kielce.studia.pl (kliknij tutaj, żeby sprawdzić pełną ofertę studiów).

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję