Kierunki Pedagogiczne w Kielcach i w Świętokrzyskim w Kielcach i w Świętokrzyskim

Studia pedagogiczne na skróty

Wybierz kierunek studiów

Kierunki pedagogiczne I i II stopnia w Kielcach i w Świętokrzyskim

Myślisz o studiach pedagogicznych w Kielcach lub innym świętokrzyskim mieście? Sprawdź ofertę kształcenia lokalnych uczelni państwowych i prywatnych i wybierz kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Pedagogiczne studia podyplomowe w Kielcach i w Świętokrzyskim

Planujesz niebawem rozpocząć podyplomowe studia pedagogiczne w Kielcach lub innym świętokrzyskim mieście? Z myślą o Twojej wygodzie zebraliśmy najciekawsze oferty lokalnych uczelni, dzięki czemu możesz łatwo wybrać kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Uczelnie państwowe i prywatne prowadzące studia pedagogiczne w Kielcach i w Świętokrzyskim

Kielce są bezsprzecznie największym ośrodkiem akademickim w województwie świętokrzyskim. Nie oznacza to jednak, że tylko w tym mieście możesz studiować kierunki pedagogiczne. Znajdziesz je również w innych świętokrzyskich miastach.

Poradniki dla przyszłych pedagogów i nauczycieli

Czy kierunki pedagogiczne są dla mnie? Jaki kierunek pedagogiczny wybrać? Co po studiach- zawody pedagogiczne? Opinie o kierunkach dla nauczycieli i pedagogów.

Pedagogika
Sebastian Szczęsny

Nauczyciel musi być magistrem

W roku szkolnym 2020-21 wszyscy nauczyciele w przedszkolach i “podstawówkach” będą musieli mieć kwalifikacje na poziomie studiów magisterskich. – To ostatni dzwonek dla pedagogów-licencjatów, żeby

Czytaj więcej »

Zawody pedagogiczne

Wybierz zawód pedagogiczny dopasowany do swoich indywidualnych predyspozycji

Edukacja i Szkolenia
Redakcja Studia.pl

Zawód: Terapeuta zajęciowy

Terapeuta zajęciowy zajmuje się na co dzień prowadzeniem zajęć i ćwiczeń z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie lub takimi, które wymagają rehabilitacji. Aby zostać terapeutą zajęciowym i

Czytaj więcej »
Edukacja i Szkolenia
Redakcja Studia.pl

Zawód: Pedagog

Większość społeczeństwa utożsamia pedagoga wyłącznie z pracą za niewielkie pieniądze w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimazjalnych. Ci specjaliści znajdują jednak zatrudnienie także w poradniach psychologiczno-pedagogicznych,

Czytaj więcej »

Studia pedagogiczne w Kielcach

Kielce to największy ośrodek akademicki w regionie świętokrzyskim. Co roku studiuje tutaj ponad 20 tysięcy studentek i studentów, a mury uczelni opuszcza około 7 tysięcy absolwentów i absolwentek. Znajdziesz tutaj interesująca ofertę studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych – około 130 kierunków studiów. Na uczelniach funkcjonują nowoczesne laboratoria, powstałe w ciągu ostatnich dekad przy wsparciu funduszy unijnych Kielce o dobre miejsce do studiowania także z punktu widzenia absolwenta studiów. W stolicy województwa świętokrzyskiego funkcjonuje około 28 tys. pracodawców. Podczas studiowania w Kielcach nie będziesz narzekać na nudę po zajęciach. Spędzać czas i wypoczywać na łonie natury. W końcu Kielce leżą w samym centrum Gór Świętokrzyskich – idealnych do aktywnego spędzania wolnego czasu. Kielce to jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce – prawie jedną czwartą powierzchni zajmują tereny zielone – parki, lasy, zieleńce. Warto zwrócić uwagę m.in. na Park Staszica, Chęcińsko-Kielecki Park Krajobrazowy, Rezerwat Kadzielnia. Kielce są miastem coraz bardziej przyjaznym dla rowerzystów korzystających z własnych i miejskich rowerów – w sumie ponad 230 km tras.

Kieleckie atrakcje dla studentów związane są także z kulturą i życiem towarzyskim. Działa tutaj około 10 teatrów, kin i multipleksów. Co roku dobywa się sporo koncertów, imprez, wystaw i festiwali – zwłaszcza w sezonie letnim. Cały rok działa ponad 30 pubów i klubów muzycznych,i drugie tyle restauracji, barów i kawiarni. Akademicki region świętokrzyski to jednak nie tylko Kilelce, ale i uczelnie w innych miejscowościach regionu, w tym w Ostrowcu Świętokrzyskim, Sandomierzu, Starachowicach. One także oferujące ciekawą ofertę edukacyjną.

Studia.pl - kierunki, uczelnie, podyplomowe, opinie, praca po studiach
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję