Zabrze- studia, uczelnie i kierunki

Zabrze- studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Uczelnie, kierunki i programy studiów podyplomowych w Zabrzu

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Zabrzu. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Studiowanie w Zabrzu

Zabrze to miasto położone w województwie śląskim. Leży na Górnym Śląsku w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (GOP). Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego z 31 grudnia 2019 r. miasto miało 172 360 mieszkańców. W mieście działa m.in.: Śląski Uniwersytet Medyczny – Wydział Lekarski i Oddział Stomatologiczny, Politechnika Śląska – Wydział Organizacji i Zarządzania, Wydział Inżynierii Biomedycznej, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego – Wydział Zamiejscowy w Zabrzu.

Co się dzieje w Zabrzu i w woj. śląskim

Rekrutacja na studia, drzwi otwarte, juwenalia, imprezy studenckie, noce naukowców i wszystko co ważne w Zabrzu i śląskich miastach akademickich.

Uczelnie i kierunki studiów na Śląsku

Nie znalazłeś w Zabrzu kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną innych śląskich uczelni.
Studia.pl - kierunki, uczelnie, podyplomowe, opinie, praca po studiach
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję