Cieszyn – studia, uczelnie i kierunki

Cieszyn – studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Uczelnie, kierunki i programy studiów podyplomowych w Cieszynie

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Cieszynie. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Studiowanie w Cieszynie

Cieszyn to miasto w południowej Polsce przy granicy z Czechami, w województwie śląskim, siedziba władz powiatu cieszyńskiego. Według danych na 31 grudnia 2017 r. polski Cieszyn liczy 34 876 mieszkańców, jego powierzchnia wynosi natomiast 28,61 km². W mieście działają: Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Cieszynie, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Uniwersytet Śląski, wydziały w Cieszynie: Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji oraz Wydział Artystyczny.

Co się dzieje w Cieszynie i w woj. śląskim

Rekrutacja na studia, drzwi otwarte, juwenalia, imprezy studenckie, noce naukowców i wszystko co ważne w Cieszynie i śląskich miastach akademickich.

Uczelnie i kierunki studiów na Śląsku

Nie znalazłeś w Cieszynie kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną innych śląskich uczelni.
Jakie informacje o kierunku studiów są ważne?
Jak powinien wyglądać idealny opis kierunku studiów? Jeśli szukasz studiów – możesz wskazać, co jest dla Ciebie ważne. Jeśli już studiujesz – możesz pomóc przyszłym kandydatkom i kandydatom.