Dąbrowa Górnicza – studia, uczelnie i kierunki

Dąbrowa Górnicza – studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Dąbrowie Górniczej. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Studiowanie w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza to miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Wyżynie Śląskiej. Największe powierzchniowo miasto województwa (10. w kraju) i największy ośrodek przemysłowy Zagłębia Dąbrowskiego. Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej i częścią Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, której liczba ludności wynosi ok. 2,28 miliona mieszkańców. W mieście działają: Wyższa Szkoła Biznesu, Politechnika Śląska Wydział Chemiczny, Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego.

Co się dzieje w Dąbrowie Górniczej i w woj. śląskim

Rekrutacja na studia, drzwi otwarte, juwenalia, imprezy studenckie, noce naukowców i wszystko co ważne w Dąbrowie Górniczej i śląskich miastach akademickich.

Uczelnie i kierunki studiów na Śląsku

Nie znalazłeś w Dąbrowie Górniczej kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną innych śląskich uczelni.
Jakie informacje o kierunku studiów są ważne?
Jak powinien wyglądać idealny opis kierunku studiów? Jeśli szukasz studiów – możesz wskazać, co jest dla Ciebie ważne. Jeśli już studiujesz – możesz pomóc przyszłym kandydatkom i kandydatom.