Bielsko-Biała – studia, uczelnie i kierunki

Bielsko-Biała – studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Bielsku-Białej. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Studiowanie w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała to miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, główne miasto aglomeracji bielskiej i centralny ośrodek Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Według danych z 30 czerwca 2018 r. Bielsko-Białą zamieszkiwało 171 277 mieszkańców (22 miejsce w Polsce). W Bielsku-Białej działa jedna publiczna szkoła wyższa – Akademia Techniczno-Humanistyczna, utworzona w 2001 r. z przekształcenia filii Politechniki Łódzkiej i posiadająca obecnie pięć wydziałów.

Co się dzieje w Bielsku-Białej i w woj. śląskim

Rekrutacja na studia, drzwi otwarte, juwenalia, imprezy studenckie, noce naukowców i wszystko co ważne w Bielsku-Białej i śląskich miastach akademickich.

Uczelnie i kierunki studiów na Śląsku

Nie znalazłeś w Chorzowie kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną innych śląskich uczelni.
Jakie informacje o kierunku studiów są ważne?
Jak powinien wyglądać idealny opis kierunku studiów? Jeśli szukasz studiów – możesz wskazać, co jest dla Ciebie ważne. Jeśli już studiujesz – możesz pomóc przyszłym kandydatkom i kandydatom.