Kierunki Pedagogiczne w Łodzi i w łódzkim w Łodzi i w łódzkim

Studia pedagogiczne na skróty

Wybierz kierunek studiów

Kierunki pedagogiczne I i II stopnia w w Łodzi i w łódzkim

Myślisz o studiach pedagogicznych w Łodzi lub innym łódzkim mieście? Sprawdź ofertę kształcenia lokalnych uczelni państwowych i prywatnych i wybierz kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Pedagogiczne studia podyplomowe w Łodzi i w łódzkim

Planujesz niebawem rozpocząć podyplomowe studia pedagogiczne w Łodzi lub innym łódzkim mieście? Z myślą o Twojej wygodzie zebraliśmy najciekawsze oferty lokalnych uczelni, dzięki czemu możesz łatwo wybrać kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Uczelnie państwowe i prywatne prowadzące studia pedagogiczne w Łodzi i w łódzkim

Łodzi jest bezsprzecznie największym ośrodkiem akademickim w województwie łódzkim. Nie oznacza to jednak, że tylko w tym mieście możesz studiować kierunki pedagogiczne. Znajdziesz je również w innych łódzkich miastach.

Poradniki dla przyszłych pedagogów i nauczycieli

Czy kierunki pedagogiczne są dla mnie? Jaki kierunek pedagogiczny wybrać? Co po studiach- zawody pedagogiczne? Opinie o kierunkach dla nauczycieli i pedagogów.

Zawody pedagogiczne

Wybierz zawód pedagogiczny dopasowany do swoich indywidualnych predyspozycji

Studia pedagogiczne w Łodzi

Łódź to największy ośrodek akademicki w środkowej Polsce. Co roku studiuje tutaj ponad 75 tysięcy studentek i studentów, a mury uczelni opuszcza około 20 tysięcy absolwentów i absolwentek. Znajdziesz tutaj interesująca ofertę studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych – około 250 kierunków studiów. Na uczelniach funkcjonują nowoczesne laboratoria, a miasto ma dobrą infrastrukturę akademików i stancji z miasteczkiem akademickim Lumumbo na czele. Łódź o dobre miejsce do studiowania także z punktu widzenia absolwenta studiów. W stolicy województwa łódzkiego funkcjonuje około 95 tys. pracodawców. Podczas studiowania w Łodzi nie będziesz narzekać na nudę po zajęciach. Spędzać czas i wypoczywać na łonie natury. 30 miejskich parki zajmuje ~ w sumie około 500 ha, a leżący w granicach miast Las Łagiewnicki to ok. 1250 hektarów. Łódź jest miastem coraz bardziej przyjaznym dla rowerzystów korzystających z własnych i miejskich rowerów – w sumie około 200 km tras. Łódzkie atrakcje dla studentów związane są także z kulturą i życiem towarzyskim. Działa tutaj ponad 30 teatrów i scen teatralnych, a w multipleksach i kinach studyjnyc – około 40 sal kinowych. Co roku dobywa się sporo koncertów, imprez, wystaw i festiwali – zwłaszcza w sezonie letnim. Cały rok działa około 100 pubów i klubów muzycznych,i drugie tyle restauracji, barów i kawiarni. To w końcu miasta łódzkiej filmówki i aktywności słynnej Łodzi Kaliskiej, Akademicki region łódzki to jednak nie tylko sama Łódź, ale i uczelnie w innych miejscowościach regionu, w tym w Skierniewicach, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Kutnie, Tomaszowie Mazowieckim. One także oferujące ciekawą ofertę edukacyjną.

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję