Kierunki Pedagogiczne w Krakowie i Małopolsce w Krakowie i Małopolsce

Studia pedagogiczne na skróty

Wybierz kierunek studiów

Kierunki pedagogiczne I i II stopnia w w Krakowie i Małopolsce

Myślisz o studiach pedagogicznych w Krakowie lub innym małopolskim mieście? Sprawdź ofertę kształcenia lokalnych uczelni państwowych i prywatnych i wybierz kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Pedagogiczne studia podyplomowe w Krakowie i Małopolsce

Planujesz niebawem rozpocząć podyplomowe studia pedagogiczne w Krakowie lub innym małopolskim mieście? Z myślą o Twojej wygodzie zebraliśmy najciekawsze oferty lokalnych uczelni, dzięki czemu możesz łatwo wybrać kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Uczelnie państwowe i prywatne prowadzące studia pedagogiczne w Krakowie i Małopolsce

Kraków jest bezsprzecznie największym ośrodkiem akademickim w województwie małopolskim. Nie oznacza to jednak, że tylko w tym mieście możesz studiować kierunki pedagogiczne. Znajdziesz je również w innych małopolskich miastach.

Poradniki dla przyszłych pedagogów i nauczycieli

Czy kierunki pedagogiczne są dla mnie? Jaki kierunek pedagogiczny wybrać? Co po studiach- zawody pedagogiczne? Opinie o kierunkach dla nauczycieli i pedagogów.

Zawody pedagogiczne

Wybierz zawód pedagogiczny dopasowany do swoich indywidualnych predyspozycji

Studia pedagogiczne w Krakowie

Kraków to największy ośrodek akademicki południowej Polski. Co roku studiuje tutaj ponad 135 tysięcy studentek i studentów, a mury uczelni opuszcza około 40 tysięcy absolwentów i absolwentek. Znajdziesz tutaj interesująca ofertę studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych – ponad 230 kierunków studiów. Kraków o dobre miejsce do studiowania także z punktu widzenia absolwenta studiów. W Krakowie funkcjonuje około 150 tys, pracodawców. Podczas studiowania w Krakowie nie będziesz narzekać na nudę po zajęciach. Spędzać czas i wypoczywać na łonie natury możesz w terenach zielonych, m.in. w miejskich parkach i okolicznych lasach. Warto zwrócić uwagę oczywiście na krakowskie planty, ale i na Las Wolski, Błonia, Park Jordana, okolice kopców krakowskich – Krakusa, Wandy, Kościuszki i Piłsudskiego, Ogród Botaniczny, Park Lotników Polskich. Wiele atrakcji czeka na miłośników wspinaczki skałkowej – na terenie Jury Krakowsko-Cżeęstochowskiej, ale i w granicach miasta – na Zakrzówku, Krzemionkach oraz Libanie. Kraków jest miastem coraz bardziej przyjaznym dla rowerzystów korzystających z własnych i miejskich rowerów – w sumie ponad 165 km tras. Krakowskie atrakcje dla studentów związane są także z kulturą i życiem towarzyskim. Co roku dobywa się mnóstwo koncertów, imprez, wystaw i festiwali – zwłaszcza w sezonie letnim. Cały rok działa ponad 100 pubów i klubów muzycznych,i drugie tyle restauracji, barów i kawiarni. Akademicka Małopolska to jednak nie tylko Kraków, ale i uczelnie w innych miejscowościach regiony, w tym w Nowym Sączu, Nowym Targu, Tarnowie. One także oferujące ciekawą ofertę edukacyjną.

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję