Leszno – studia, uczelnie i kierunki

Leszno – studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Lesznie. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Two gliders
Gdzie studiować
Sebastian Szczęsny

Studia w Lesznie

Studia w Lesznie mogą być dobrą opcją nie tylko jeśli jesteś mieszkańcem regionu leszczyńskiego. To także dobra opcja, jeśli myślisz o studiowaniu w Poznaniu lub

Czytaj więcej »

Studiowanie w Lesznie

Leszno jest jednym z większych ośrodków miejskich województwa wielkopolskiego. Jego niekwestionowaną zaletą jest lokalizacja – pomiędzy dwoma dużymi centrami gospodarczymi – Poznaniem i Wrocławiem. W Lesznie możesz studiować, m.in. na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego.

Co się dzieje w Lesznie i w woj. wielkopolskim

Rekrutacja na studia, drzwi otwarte, juwenalia, imprezy studenckie, noce naukowców i wszystko co ważne w Lesznie i wielkopolskich miastach akademickich.

Uczelnie i kierunki studiów w Wielkopolsce

Nie znalazłeś w Lesznie kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną Poznania (największego ośrodka akademickiego w województwie wielkopolskim) oraz innych uczelni w regionie.
Studia.pl - kierunki, uczelnie, podyplomowe, opinie, praca po studiach
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję