Kierunki Pedagogiczne w Poznaniu w Poznaniu i Wielkopolsce

Studia pedagogiczne na skróty

Wybierz kierunek studiów

Kierunki pedagogiczne I i II stopnia w Poznaniu i Wielkopolsce

Myślisz o studiach pedagogicznych w Poznaniu lub innym wielkopolskim mieście? Sprawdź ofertę kształcenia lokalnych uczelni państwowych i prywatnych i wybierz kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Pedagogiczne studia podyplomowe w Poznaniu i Wielkopolsce

Planujesz niebawem rozpocząć podyplomowe studia pedagogiczne w Poznaniu lub innym wielkopolskim mieście? Z myślą o Twojej wygodzie zebraliśmy najciekawsze oferty lokalnych uczelni, dzięki czemu możesz łatwo wybrać kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Uczelnie państwowe i prywatne prowadzące studia pedagogiczne w Poznaniu i Wielkopolsce

Poznań jest bezsprzecznie jednym z największych ośrodków akademickich w Polsce. Nie oznacza to jednak, że tylko w tym mieście możesz studiować kierunki pedagogiczne. Znajdziesz je również w innych wielkopolskich miastach, m.in. w Kaliszu.

Poradniki dla przyszłych pedagogów i nauczycieli

Czy kierunki pedagogiczne są dla mnie? Jaki kierunek pedagogiczny wybrać? Co po studiach- zawody pedagogiczne? Opinie o kierunkach dla nauczycieli i pedagogów.

Zawody pedagogiczne

Wybierz zawód pedagogiczny dopasowany do swoich indywidualnych predyspozycji

Studia pedagogiczne w Poznaniu

Poznań to jeden z największych ośrodków akademickich w Polsce. Co roku studiuje tutaj blisko 112 tysięcy studentów, a mury uczelni opuszcza ponad 30 tys. absolwentów i absolwentek. Znajdziesz tutaj szeroką ofertę studiów licencjackichinżynierskichmagisterskichpodyplomowych – łącznie ponad 230 kierunków studiów. Poznańskie uczelnie mają dobrą infrastrukturę, wyróżniają się dwa campusy uniwersyteckie Morasko i politechniczne Piotrowo. Poznań to dobre miejsce do studiowania także z punktu widzenia absolwenta. Około 114 tys. firm oferuje pracę, a poziom bezrobocia od lat jest jednym z najniższych w kraju. Podczas studiowania w Poznaniu nie będziesz narzekać na nudę po zajęciach. Aktywnie spędzać czas i wypoczywać na łonie natury możesz na terenach zielonych, które zajmują jedną trzecią obszaru miasta. To nie tylko kompleks rekreacyjny Malta z jeziorem i sztucznym stokiem narciarskim, także ponad 40 małych i dużych parków na terenie miasta.

Poznań jest miastem coraz bardziej przyjaznym dla rowerzystów korzystających z własnych i miejskich rowerów. Poznańskie atrakcje dla studentów związane są także z kulturą i życiem towarzyskim. Co roku dobywa się mnóstwo koncertów, imprez, wystaw i festiwal. Działa tu kilkanaście scen teatralnych, kin studyjnych i multipleksów, blisko 100 pubów i klubów muzycznych, dziesiątki restauracji, barów i kawiarni.

Akademicka Wielkopolska to jednak nie tylko Poznań. Państwowe i prywatne uczelnie działają także w innych miastach – przede wszystkim GnieźnieKaliszuKoninieLeszniePile. Studia wybrało tam około 11 tys. osób. Poza stolicą regionu możesz znaleźć wiele interesujących kierunków studiów, studia poza Poznaniem mogą być ciekawą alternatywą, dającą spore możliwości rozwoju.

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję