Site logo

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Czego dowiesz się o Uczelni Łazarskiego?

Studia na Uczelni Łazarskiego

Wszystkie kierunki studiów na Uczelni Łazarskiego

Studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego

Jakie "podyplomówki" prowadzi w Warszawie "Łazarski"?

“Podyplomówki” na Uczelni Łazarskiego to studia dostępne dla absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Służą do podwyższeniu kwalifikacji, można je podjąć do pogłębienia wiedzy ze studiów lub poszerzeniu – zdobyciu nowych kwalifikacji. Trwają minimum rok (dwa semestry), a część z nich można zrealizować w dwa lata (cztery semestry) lub nawet dłużej. Uczelni Łazarskiego prowadzi ponad 50 podyplomówek w różnych obszarach wiedzy ekonomii i biznesu, humanistycznej, społecznej, informatycznej, prawniczej i administracyjnej, medycznej. To kierunki m.in. w takiej tematyce jak nowe technologie, IT, zrównoważony rozwój, prawo, administracja, zarządzanie, marketing, moda, HR, nieruchomości, komunikacja, psychologia, ochrona zdrowia i

MBA na Uczelni Łazarskiego

Jakie studia Master of Business Administration prowadzi w Warszawie "Łazarski'?

Master of Business Administration na warszawskiej Uczelni Łazarskiego to specyficzne programy studiów podyplomowych, gdzie można zdobyć kompetencje z zarządzania ludźmi, projektami i organizacjami w określonych branżach: biznesie, sektorze zdrowia, przemyśle, lotnictwie. Zdobędziesz tam i rozwiniesz kwalifikacje menadżerskie oraz specjalistyczną wiedzę dotyczącą funkcjonowania poszczególnych obszarów gospodarki i sfery publicznej. MBA na “Łazarskim” to także możliwość zdobycia kontaktów osobistych, które mogą mieć interesujące przełożenie na budowanie ścieżek kariery.

Rekrutacja na Uczelnię Łazarskiego

Warunki rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne na Uczelnię Łazarskiego w rekrutacji letniej i zimowej.

Rekrutacja na studia prowadzone przez Uczelnię Łazarskiego prowadzona jest on-line.

  • studia licencjackie i jednolite magisterskie – rekrutacja prowadzona jest w oparciu o wyniki egzaminu dojrzałości, przeliczane na punkty rekrutacyjne;
  • studia magisterskie “uzupełniające” – rekrutacja prowadzona jest w oparciu o analizę programu studiów pierwszego stopnia, na identyczne lub pokrewne kierunki do studiów licencjackich lub inżynierskich, na podstawie analizy wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych kandydata;
  • studia podyplomowe – rekrutacja prowadzona jest wśród absolwentów studiów licencjackich i magisterskich na podstawie kolejności zgłoszeń.

Czy warto studiować na Uczelni Łazarskiego?

Uczelnia Łazarskiego - jedna z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce

Wybór studiów to jedna z tych decyzji, która determinuje całe późniejsze życie. Warto więc wybrać uczelnię, która nie tylko oferuje wykształcenie na najwyższym poziomie, ale też wyposaża młodego człowieka w unikalne i poszukiwane na rynku pracy umiejętności.

 

Uczelnia Łazarskiego w czołówce szkół wyższych

Według prestiżowych rankingów akademickich uczelnia jest  w czołówce niepublicznych uczelni magisterskich w Polsce. Jej dążenia do zapewnienia najwyższej jakości nauczania zaowocowały awansowaniem w zestawieniach wszystkich uczelni akademickich.

 

Wyższe wykształcenie – najwyższe zarobki

Według ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych ELA absolwenci kierunków “zarządzanie” oraz “ekonomia” Uczelni Łazarskiego na studiach niestacjonarnych zarabiają najlepiej w całym województwie mazowieckim. Daje to także naszym absolwentom drugie miejsce w całej Polsce. Co więcej, znalezienie pracy nie zajmuje im dłużej niż dwa tygodnie, a ryzyko bezrobocia jest praktycznie zerowe.

 

Jeden z najlepszych wydziałów prawa w Polsce

Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego uzyskał w najnowszej ocenie parametrycznej jednostek naukowych kategorię A. Aż 13-krotnie zajmował pierwsze miejsce w 15-letniej historii rankingu wydziałów prawa uczelni niepublicznych ,,Dziennika Gazety Prawnej”. Ponadto wydział posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk prawnych w dyscyplinie prawo.

 

Jeden kierunek, a dwa dyplomy

Anglojęzyczne programy studiów tworzymy wspólnie z prestiżowym brytyjskim Coventry University. Dlatego studiując na wybranym kierunku na Uczelni Łazarskiego, możesz uzyskać dwa dyplomy – polski i brytyjski.

 

Wybitni i cenieni wykładowcy

Nasi wykładowcy to uznani specjaliści i praktycy. Zajęcia prowadzą w sposób interaktywny, dzięki czemu są zawsze blisko studentów. Nie tylko przekazują praktyczne umiejętności, ale potrafią zarazić entuzjazmem i pasją. Chętnie rozmawiają ze studentami także po zajęciach oferując mentorską opiekę i pomoc w innych sprawach. Do optymalizacji programu nauczania wykorzystujemy najnowsze badania naukowe oraz organizujemy konsultacje z przedstawicielami wielu branży.

Pewny start w przyszłość

Na Uczelni Łazarskiego studenci zdobywają specjalistyczne kompetencje poszukiwane na polskim i międzynarodowym rynku pracy. Powołaliśmy Radę Biznesu, która dba, by zakres merytoryczny naszych studiów zawsze odpowiadał aktualnym wymaganiom rynku. Misją uczelni jest sukces studenta.

Opinie o Uczelni Łazarskiego

Jak studiuje się w Warszawie na Uczelni Łazarskiego?

Gdzie studiować
Redakcja Studia.pl

Ranking studiów prawniczych 2024

W oczekiwaniu na ranking studiów prawniczych 2024(czerwiec 2024) gazety prawnej i rzeczpospolitej warto przeanalizować wyniki plebiscytu z ostatnich kilku lat. Chociaż zmiany nie są znaczne

Czytaj więcej »

Opinie i artykuły na temat Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Poznaj lepiej ofertę tej uczelni. Sprawdź, jak się tam studiuje. Posłuchaj wypowiedzi studentów na temat oferty edukacyjnej, kadry wykładowców, infrastruktury, możliwości rozwoju, aktywności w kołach naukowych. Z jakimi firmami i instytucjami uczelnia współpracuje przy programie studiów i programach stażowych Jakie przedmioty są łatwe, jakie trudne, co ciekawego jest w programie studiów, jakie dostępne są specjalności studiowania. Zobacz – co po studiach na Łazarskim. Zapoznaj się z możliwościami staży, praktyk i ścieżek budowania kariery w Warszawie, w Polsce i za granicą. Dowiedz się, jakie zawody można wykonywać po studiach na tej uczelni. Co ciekawego dzieje się w badaniach naukowych, prowadzonych przez naukowców z Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Dowiedz się więcej, podejmuj świadomie decyzję o studiowaniu.

Jak wygląda studiowanie na "Łazarskim"?

Zobacz na własne oczy studia na warszawskiej Uczelni Łazarskiego

Dane kontaktowe

Strona internetowa

lazarski.edu.pl

Adres

Ulica Świeradowska 43
02-662 Warszawa

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję