Płock – studia, uczelnie i kierunki

Płock – studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Uczelnie, kierunki i programy studiów podyplomowych w Płocku

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Płocku. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Gdzie studiować
Miłosz Szkudlarski

Chcę studiować w Płocku – poradnik dla kandydatów

Planowałeś wyjazd na studia do innego miasta, ale kwestie finansowe okazały się dużą przeszkodą? Nie chcesz rezygnować z perspektywy pójścia na studia? W takim razie nasz mini poradnik o studiach w Płocku będzie dla Ciebie doskonałym źródłem informacji. W mieście działają: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, filia Politechniki Warszawskiej oraz Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica. Masz w czym wybierać!

Czytaj więcej »

Studiowanie w Płocku

Płock to trzecie pod względem liczby mieszkańców miasto położone w województwie mazowieckim – według danych GUS z 30 czerwca 2019 r. miasto liczyło 119 709 mieszkańców. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, w którym swoją główną siedzibą ma m.in. PKN Orlen. W mieście funkcjonują zarówno uczelnie państwowe, jak i prywatne, m.in.: Politechnika Warszawska – Filia w Płocku, Mazowiecka Uczelnia Publiczna oraz Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica.

Uczelnie i kierunki studiów na Mazowszu

Nie znalazłeś w Płocku kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną Warszawy (największego ośrodka akademickiego w województwie mazowieckim) oraz innych uczelni w regionie.
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję