Konin – studia, uczelnie i kierunki

Konin – studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Uczelnie, kierunki i programy studiów podyplomowych w Koninie

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Koninie. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Studiowanie w Koninie

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że oferta kształcenia poznańskich uczelni nie ma sobie równych w całym województwie wielkopolskim. Liczba działających tu uczelni oraz ich rozbudowana oferta kierunków i specjalności może przyprawić niejednego o zawrót głowy. Należy jednak sobie uzmysłowić, że studia w dużym mieście to również spore wydatki na wynajem mieszkania, wyżywienie i rozrywki. Jeśli jednak nie chcesz rezygnować z nowoczesnej infrastruktury i szerokiej oferty perspektywicznych kierunków studiów na uczelniach państwowych i prywatnych, to wybór Konina będzie bardzo dobrym rozwiązaniem! Konin jest trzecim pod względem liczby mieszkańców ośrodkiem miejskim w województwie wielkopolskim. W mieście działa zarówno państwowa PWSZ, jak i uczelnie prywatne. Warto nadmienić, iż Konin to główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.

Uczelnie i kierunki studiów w Wielkopolsce

Nie znalazłeś w Kaliszu kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną Poznania (największego ośrodka akademickiego w województwie wielkopolskim) oraz innych uczelni w regionie.
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję