Zbierz drużynę i stań do walki inżynierów

Czy chcesz przekonać się jak można wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach w praktyczny sposób? Chcesz sprawdzić się jako młody inżynier, a przy tym dobrze się bawić? W takim razie VIII edycja Konkursu Inżynierskiego EBEC Poland jest dla Ciebie.

Jest to największy tego typu konkurs w Polsce, w którym swoich sił próbują studenci 6 największych uczelni technicznych. Ma on na celu pokazanie studentom, że wiedzę inżynierską można wykorzystywać na wiele ciekawych sposobów. Wiosną tego roku odbędzie się już VIII edycja tego konkursu.

Podczas zmagań Ty i Twoja drużyna będziecie mogli sprawdzić się w jednej z dwóch kategorii: Team Design lub Case Study. Pierwsza z nich polega na skonstruowaniu prostego urządzenia o określonej funkcjonalności, natomiast podczas drugiej zadaniem uczestników jest rozwiązanie konkretnego teoretycznego problemu. Laureaci etapu finałowego będą reprezentować Polskę w Finale Europejskim w Rydze.

Podejmij wyzwanie i obudź w sobie kreatywnego euroinżyniera!

Aplikuj na www.ebec.pl. Masz czas do 8 kwietnia!

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję