Site logo

Studia po poznańsku, czyli wszystko za darmo

studia w PoznaniuDarmowe przejazdy komunikacją miejską, wejściówki do klubów i restauracji oraz opłacone mieszkanie – takie nagrody mogą zgarnąć najlepsi, tegoroczni maturzyści, którzy swoje studenckie lata postanowią spędzić na jednej z poznańskich uczelni. Do 15 stycznia możecie zgłaszać swój udział w kolejnej edycji konkursu “Poznań przyciąga najlepszych” !

Hanna Engel jest zwyciężczynią ubiegłorocznej edycji konkursu “Poznań przyciąga najlepszych”. – Jej filmik przedstawiający pasję aktorską najbardziej spodobał się jury. Tym samym Hanna Engel otrzymała szansę skorzystania z darmowego roku życia studenckiego w naszym mieście. Warunkiem było podjęcie studiów od października 2013 roku na jednej z poznańskich uczelni. Hania brała pod uwagę studia na UAM i UEP – ostatecznie jej wybór padł na ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – wyjaśniał w październiku Paweł Marciniak, rzecznik Urzędu Miasta.

Co można wygrać w tym roku?
– Sieciowy bilet na komunikację miejską na rok akademicki 2014/2015;
– Kurs prawa jazdy kat. A lub B;
– Roczny wstęp do centrum fitness;
– Wstęp do klubu muzycznego;
– Wstęp na wybrane wydarzenia kulturalne i targowe;
– Bony do restauracji;
– Kosmetyki na cały rok;
– Bony na zakup garderoby;
– Zapas snacków;
– Porcelanowy wazon.

Co jednak wazon robi w powyższym zestawieniu? Tego niestety nie wiemy, ale obiecujemy, że zapytamy zwycięzcę konkursu o to, w jaki sposób spożytkował ten niecodzienny element swojej wygranej.

Jeśli Wam również marzy się darmowe studiowanie w Poznaniu, to do 15 stycznia koniecznie zgłoście swoją pracę konkursową, czyli 30-sekundowy film, w którym pokażecie wszystkim swoją największą, życiową pasję!

Ogłoszenie wyników już 10 lutego! – Zależy nam by do Poznania przyciągnąć ludzi ambitnych, odważnych, gotowych zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Tutaj studenci mogą rozwijać swoje pasje, wymieniać doświadczenia, a także korzystać z szerokiej oferty miasta, także tej kulturalnej i sportowej – mówi Ryszard Grobelny, prezydent Poznania.

Dodatkowo Jury przyzna nagrody w poszczególnych kategoriach:
– W kategorii “Najbardziej międzynarodowa pasja” nagrodę stanowić będzie roczny kurs języka angielskiego lub niemieckiego,
– W kategorii “Pasja w najlepszej formie” nagrodę stanowić będzie roczny wstęp do klubu fitness.
– W kategorii “Najbardziej sportowa pasja” nagrodę stanowić będzie komplet rolek z kaskiem i ochraniaczami.
– W kategorii “Najzdrowsza pasja” nagrodę stanowić będzie roczny abonament w centrum medycznym z bogatym pakietem usług.

Szczegółowe informacje na temat konkursu możecie znaleźć na oficjalnej stronie: http://www.poznanprzyciaganajlepszych.pl

Autor: Miłosz Szkudlarski
Źródło: epoznan.pl

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Studia w Grupie Uczelni Vistula

Finanse i rachunkowość, filologia angielska i chińska, zarządzanie czy ekonomia? W grupie Uczelni Vistula w Warszawie kandydaci mogą wybierać spośród 16 kierunków studiów zarówno I,

Czytaj więcej »
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję