Kierunki studiów w Sopocie

Kierunki studiów w Sopocie - na skróty

Wybierz kierunek studiów

Studia z zakresu bezpieczeństwa w Sopocie

Studia w Sopocie dla osób interesujących się karierą w służbach mundurowych (wojsko, policja), cywilnych strukturach zajmujących się bezpieczeństwem wewnętrznym, w BHP i usługach bezpieczeństwa.

Studia humanistyczno-społeczne w Sopocie

Studia w Sopocie dla osób o predyspozycjach humanistycznych, interesujących się sytuacją człowieka i społeczeństwa, relacjami międzyludzkimi, kulturą i cywilizacją w historii i współczesności.

Studia filologiczne w Sopocie

Studia w Sopocie dla osób chcących uczyć się lub doskonalić znajomość języków obcych, poznawać kulturę różnych krajów, myślących o karierze tłumacza, nauczyciela języków obcych, pracy w międzynarodowym środowisku.

Studia hotelarstwo, turystyka, sport w Sopocie

Studia w Sopocie dla osób myślących o karierze w sektorze HoReCa (hotele-restauracje-catering), pracy związanej ze sportem, turystyką, rekreacją, aktywnym wypoczynkiem, chcących uczyć WF w szkole.

Studia informatyczne (IT) w Sopocie

Studia w Sopocie dla osób planujących karierę w sektorze ICT (informatyka i telekomunikacja), chcących pracować w firmach i instytucjach związanych z infrastrukturą i urządzeniami IT (hardware), tworzeniem oprogramowania, e-biznesem.

Studia logistyczne i transportowe (TSL) w Sopocie

Studia w Sopocie dla osób planujących karierę w sektorze TSL (transport-spedycja-logistyka), w firmach logistycznych, transportowych oraz działach zaopatrzenia i dystrybucji różnych branż biznesowych.

Studia medyczne w Sopocie

Studia w Sopocie  dla osób chcących zdobyć zawód lekarza, pracować w służbie zdrowia i usługach związanych ze zdrowiem, pielęgnacją i doskonaleniem urody oraz branżach okołomedycznych.

Studia pedagogiczne w Sopocie

Studia w Sopocie dla osób chcących pracować w szkolnictwie, instytucjach i firmach związanych z edukacją, wychowaniem, resocjalizacją, pedagogizacją dzieci, młodzieży, dorosłych.

Prawo i administracja w Sopocie

Studia w Sopocie dla osób chcących zdobyć zawód prawniczy, pracować w sądownictwie, wymiarze sprawiedliwości, usługach prawnych, administracji państwowej, samorządowej, w sferze biznesu.

Jak studiuje się w Sopocie?

Studia w Sopocie

Sopot jest najmniejszym z miast wchodzących w skład Trójmiasta – liczy raptem 33 tys. mieszkańców. Czy to plus? Zdecydowanie tak, szczególnie dla osób, które chcą studiować w ciszy i spokoju i jednocześnie mieć na wyciągnięcie ręki infrastrukturę nowoczesnego Gdańska i Gdyni. Co można studiować w Sopocie? Jaką ofertę kształcenia mają lokalne uczelnie? Dowiesz się tego na stronie sopot.studia.pl (kliknij tutaj, żeby sprawdzić pełną ofertę studiów).

Jakie informacje o kierunku studiów są ważne?
Jak powinien wyglądać idealny opis kierunku studiów? Jeśli szukasz studiów – możesz wskazać, co jest dla Ciebie ważne. Jeśli już studiujesz – możesz pomóc przyszłym kandydatkom i kandydatom.