Studia na uczelniach wojskowych – kompendium wiedzyJeśli zamierzasz podjąć studia na jednej z polskich uczelni wojskowych i szukasz informacji, które pomogłyby Ci zarówno w wyborze odpowiedniego kierunku, jak i dalszej służby wojskowej, to nasze kompendium wiedzy na pewno okaże się bardzo pomocne. Znajdziesz w nim artykuł szeroko opisujący same studia oraz perspektywy zawodowe, wywiad z rzecznikiem WSOWL oraz filmy promocyjne poszczególnych uczelni.

Medycyna, prawo, informatyka, matematyka, a może psychologia? Polskie i zagraniczne uczelnie kuszą kandydatów na studia szerokim wachlarzem dostępnych kierunków i specjalizacji. Na forach dyskusyjnych można znaleźć tysiące wypowiedzi osób, które w tym roku muszą podjąć jedną z najważniejszych swoich, życiowych decyzji – wybór kierunku studiów. Bardzo rzadko jednak można natrafić na słowa odnośnie studiów na uczelniach wojskowych. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu zagadnieniu. Szczegóły znajdziecie tutaj: www.studia.net/o-kierunkach-studiow/4989-studia-na-uczelniach-wojskowych

Dlaczego warto zdecydować się na studia wojskowe? Jaka przyszłość czeka nas po zakończeniu edukacji? Jak uczelnie wojskowe promują swoją ofertę wśród ludzi młodych? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym wywiadzie z mjr mgr inż. Piotrem Szczepańskim, Rzecznikiem Prasowym Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki.

Akademia Marynarki Wojennej


Akademia Obrony Narodowej

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych


Wojskowa Akademia Techniczna

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->