Uczelnie w Szczecinie

Uczelnie w Szczecinie - na skróty

Znajdź uczelnię lub kierunek studiów

Uczelnie państwowe w Szczecinie

Publiczne szkoły wyższe w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim

Uczelnie prywatne w Szczecinie

Niepubliczne szkoły wyższe w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim

Rekrutacja na uczelnie w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim

Warunki rekrutacji, przedmioty maturalne, progi punktowe i zasady przyjęć na państwowe i prywatne uczelnie w regionie.

Co się dzieje w Szczecinie?

Wydarzenia dla kandydatów na studia, studentów i absolwentów związane ze studiowaniem, tematyką naukową, kulturą, sportem, biznesem i budowaniem kariery po studiach.

Studia w Szczecinie

Szczecin to największy ośrodek akademicki północno-zachodniej Polski. Co roku studiuje tutaj ponad 30 tysięcy studentek i studentów, a mury uczelni opuszcza około 7 tysięcy absolwentów i absolwentek. Znajdziesz tutaj interesująca ofertę studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych – około 160 kierunków studiów. Szczecin to dobre miejsce do studiowania także z punktu widzenia absolwenta. W stolicy Pomorza Zachodniego funkcjonuje około 70 tys. pracodawców. Atutem gospodarczym jest także bliskość Niemiec, gdzie absolwenci mogą znaleźć atrakcyjną pracę. Co można studiować w Szczecinie? Jaką ofertę kształcenia mają szczecińskie uczelnie? Dowiesz się tego na stronie szczecin.studia.pl (kliknij tutaj, żeby sprawdzić pełną ofertę studiów).

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję