Site logo

Podyplomowe studia Prawnicze i Administracyjne

Prawniczo-administracyjnie studia podyplomowe to ciekawa oferta dla absolwentów jednolitych studiów magisterskich, którzy chcą wyspecjalizować się w konkretnej dziedzinie. Zyskującą szczególną popularność jest w ostatnim czasie technologia blockchain – co znajduje odzwierciedlenie w ofercie polskich uczelni. Absolwenci kierunku Prawo równie często decydują się na specjalizację w konketnej dziedzinie gospodarki, np. branży informatycznej. Dzięki studiom podyplomowym słuchacze zyskują dostęp do nowoczesnej wiedzy i zyskują nowe kompetencje, które są poszukiwane na rynku pracy.

Podyplomowe studia Prawnicze i Administracyjne - na skróty

Artystyczne studia podyplomowe

List view

Dlaczego warto studiować "podyplomówki" prawniczo-administracyjne?

Prawniczo-administracyjne studia podyplomowe to bardzo zróżnicowana oferta programów kształcenia. To kierunki podyplomowe, które dają nowe kompetencje i rozwijają te dotychczasowe u osób wykonujących zawody związane z prawem i administracją. Dopasowaną ofertę studiów dla siebie na naszym portalu, znajdą zarówno prawnicy, jak i osoby zajmujące się szeroką pojętą administracją

Prawniczo-administracyjne studia I oraz II stopnia

Jaki zawód prawniczy lub administracyjny powinienem wybrać?

Warto na samym początku wyraźnie zaznaczyć, że do wykonywania zawodów takich jak: sędzie, prawnik, radca prawny, adwokat czy prokurator wymagane jest wcześniejsze ukończenie jednolitych studiów magisterskich. Bez tego kariera w branży prawniczej jest dla nas całkowicie zamknięta. Jeśli jednak studia mamy już za sobą, to możemy pomyśleć o wyspecjalizowaniu się w konkretnej dziedzinie (np. wspomnianej na początku technologii blockchain).

Zawody prawnicze i administracyjne

Opinie o podyplomowych studiach prawniczych i administracyjnych

Czy warto studiować “podyplomówki” prawniczo-administracyjne? Przed podjęciem finalnej decyzji warto dowiedzieć więcej nie tylko o samych kierunkach podyplomowych dla prawników, ale również o ewentualnych perspektywach zatrudnienia po ich ukończeniu. Możesz w tym celu zapoznać się z naszymi poradnikami i artykułami, w których staraliśmy się zebrać rzetelne informacje na temat studiów oraz opinie ich absolwentów. Miłej lektury!

Poradniki i opinie o studiach prawniczych i administracyjnych

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję