Site logo

Największe studenckie targi pracy już w marcu

itp-logoCzujesz, że studia to zbyt mało i zastanawiasz się nad rozpoczęciem praktyk lub stażu? Szukasz ciekawych i atrakcyjnych ofert pracy, które umożliwią ci dalszy rozwój? 21. Inżynierskie Targi Pracy, organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST, to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Odbywające się 18 i 19 marca w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej targi to wydarzenie, na którym firmy tworzą labirynt różnorodnych ścieżek kariery. W ciągu dwóch dni będziesz miał możliwość rozmowy z przedstawicielami dużych polskich przedsiębiorstw na temat ich wymagań i oczekiwań od przyszłych pracowników. Już na samym początku otrzymasz od organizatorów katalog, w którym znajdziesz: mapkę ze stoiskami wszystkich firm, spis wystawców według branż, zasady konkursu z nagrodami, informacje o organizatorze i też kilka słów skierowanych od Koordynatora projektu i Rektora Politechniki Warszawskiej właśnie do Ciebie.

Inżynierskie Targi Pracy to nie tylko prezentacja wystawiających się firm. Równocześnie organizowane są warsztaty prowadzone przez wystawców, na które studenci będą mogli zapisywać się bezpłatnie na stronie: www.bestoferta.pl. Z roku na rok ilość studentów, którzy uczestniczą w warsztatach wzrasta, co spowodowało zwiększenie ich ilości oraz różnorodności. Każdy, niezależnie od roku studiów, może znaleźć temat, który go interesuje. Zapisy ruszają już niedługo, więc nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona.

Inżynierskie Targi Pracy to miejsce dla Ciebie, jeśli chcesz wpłynąć pozytywnie na swoją przyszłość, złapać kontakty i spróbować zawalczyć o pracę, o jakiej marzysz. Taką możliwość przygotowało dla Ciebie Stowarzyszenie Studentów BEST Warszawa. Dołącz do osób, które kierują swoją karierą i udowodnij swoją atrakcyjność na rynku pracy.

Bieżące informacje na temat wydarzenia znajdziesz na www.targipracy.org.pl oraz www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję