Ruszył konkurs na prace magisterskie

Już po raz ósmy wystartował Konkurs „Teraz Polska Promocja”. Na laureatów najlepszych prac magisterskich dotyczących promocji Polski czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości ok. 50.000 zł., publikacje, a także praktyki i staże. Prace można zgłaszać do 17.10.2014 r.

Tematyką konkursu jest szeroko rozumiana promocja Polski, a w tym promocja ogólna (wizerunkowa), gospodarcza, rolno-spożywcza, turystyczna, sportowa, kulturalna i naukowa Polski oraz jej regionów, w kraju i na świecie. Jego organizatorami po raz kolejny są: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA, Polska Organizacja Turystyczna oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Na zwycięzców czekają nagrody główne oraz nagrody specjalne Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytutu Adama Mickiewicza oraz Fundacji PZU. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w e-booku „Teraz Polska Promocja”.

Pracę magisterską może zgłosić uczestnik lub szkoła wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora. Kompletne zgłoszenie powinno zawierać:

– poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy,
– pracę magisterską na płycie CD/DVD (2szt.),
– kopię dyplomu lub potwierdzenie ukończenia studiów wyższych,
– kopię promotorskiej recenzji pracy.

Swoje zgłoszenie możesz wysłać do 17.10.2014 r. pod adresem: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, ul. Górskiego1, 00 – 033 Warszawa. Więcej informacji i regulamin Konkursu znajduje się na stronie Teraz Polska.

Partnerzy konkursu: Fundacja PZU, NASK i Deutsche Bank Polska SA

Patronat honorowy objęli: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Spraw Zagranicznych, Minister Gospodarki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Infrastruktury i Rozwoju, Minister Sportu i Turystyki, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Adama Mickiewicza.

W gronie partnerów honorowych znajdują się: UW, PW, SGGW, SGH, WZ UW, WNE UW.

Patroni medialni: TVP INFO, PRoto.pl, Radio Kampus, Studia.net, LinkToPoland, StudentNews, DlaStudenta.pl

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Studia w Danii (film)

System szkolnictwa wyższego w Danii Duńskie uczelnie mogą pochwalić się bardzo praktycznym systemem nauczania. Zajęcia w małych grupach, projekty, praktyki zagraniczne to tylko część zajęć,

Czytaj więcej »
W drodze do kariery
Miłosz Szkudlarski

Daj się zgooglować rekruterowi!

Nie ma Cię w wynikach wyszukiwania Google? Jesteś, ale Twoje personalia giną w strumieniu informacji o osobach z tym samym nazwiskiem. Złośliwi powiedzą, że nie

Czytaj więcej »
W drodze do kariery
Miłosz Szkudlarski

Bez matematyki kariery nie zrobisz

Matematyki można nauczyć każdego, tylko trzeba wiedzieć jak. Jak więc rozbudzać w uczniach zainteresowanie matematyką, techniką i naukami ścisłymi? Jak uczyć matematyki by rzeczywiście jej

Czytaj więcej »
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję