Site logo

Wykład dla licealistów w Warszawie

phoca_thumb_s_studenci1Czym jest światowy kryzys ekonomiczny? Co spowolnienie gospodarcze oznacza dla Polski? Na te oraz inne pytania spróbuje odpowiedzieć prof. dr hab. Paweł Bożyk na specjalnie zorganizowanym wykładzie dla licealistów „Skutki światowego kryzysu dla polskich rodzin”.

Spotkanie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 20 kwietnia w Wyższej Szkole Ekonomiczno –Informatycznej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
To już kolejna odsłona corocznych bezpłatnych wykładów dla uczniów szkół średnich, organizowanych przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno – Informatyczną. Celem spotkań jest przybliżenie warszawskim licealistom zagadnień z zakresu ekonomii i informatyki. Uczelnia zaprosiła do współpracy znanych i cenionych wykładowców ze stołecznych ośrodków akademickich, w tym prof. dr hab. Pawła Bożyka (Rektora Wyższej Szkoły Ekonomiczno – Informatycznej, członka Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN, pracownika naukowego WSE-I), dr Tomasza Parysa (Dziekana Wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej) oraz prof. dr hab. Witolda Chmielarza (pracownika naukowego Katedry Systemów Informatycznych Zarządzania UW).
W najbliższy poniedziałek, 20 kwietnia, prof. dr hab. Paweł Bożyk, przedstawi warszawskim licealistom skutki światowego kryzysu finansowego dla polskich rodzin, omawiając jego przyczyny i prognozę sytuacji gospodarczej na najbliższe miesiące. Spotkanie ma na celu nauczyć uczniów szkół średnich zdolności logicznego myślenia oraz kojarzenia faktów z zakresu współczesnej ekonomii.
Udział w wykładach jest bezpłatny. Zajęcia odbędą się w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomiczno – Informatycznej w Warszawie (ul. Stokłosy 3). Szczegółowe informacje nt. zajęć znajdują się na stronie www.wsei.pl.
Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna w Warszawie powstała 10 lipca 1996 roku na podstawie zezwolenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Od początku zapewnia wysoki poziom kształcenia, a celem nauczania jest jak najlepsze przygotowanie absolwentów do pracy zawodowej. Szkoła zatrudnia ponad 260 nauczycieli akademickich, w tym 90 profesorów i doktorów habilitowanych. Są to wykładowcy o najwyższych kwalifikacjach naukowych i zawodowych. Uczelnia łączy akademicki i biznesowy charakter kształcenia, dzięki czemu absolwenci są wyposażeni nie tylko w wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim otrzymują znakomite przygotowanie praktyczne. Obok atrakcyjnego i oryginalnego programu szkoła zapewnia studentom również stały kontakt z najlepszymi wykładowcami oraz liczne praktyki zawodowe.

 

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Korona Ziemi – Aconcagua

Najwyższym szczytem znajdującym się poza azjatyckimi pasmami górskimi jest potężny masyw (Aconcagu6962 m n.p.m.) i, leżący w paśmie Andów Centralnych i Kordyliery Głównej, kilka kilometrów

Czytaj więcej »
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję