Portfelowy sposób na odchudzanie

Amerykanie i Brytyjczycy opracowali nowatorską metodę na zrzucanie zbędnych kilogramów. Przed podjęciem zobowiązania wpłacają specjalną kaucję, a gdy nie udaje im się schudnąć w określonym czasie, pieniądze przepadają.

Motywacja na odchudzanie

System działa podobnie jak zakłady bukmacherskie. Na specjalnej stronie internetowej chętni podpisują umowę podając jednocześnie numer karty kredytowej i kwotę jaką chcą zaryzykować oraz czas trwania zakładu i liczbę kilogramów do zrzucenia. Każdy musi także wybrać wiarygodnego sędziego, który będzie oceniał, czy cel udało się osiągnąć, czy nie. W przypadku fiaska pieniądze przeznaczane są na cele charytatywne, ale można też wybrać konta swoich wrogów lub organizacji, których się nie lubi.

Moda pojawiła się w Stanach Zjednoczonych ale szybko zyskuje popularność w Wielkiej Brytanii i w innych krajach. Zdaniem pomysłodawców prawdopodobieństwo sukcesu wynosi nawet 85 procent.

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Teksty z Edukacja.net
Redakcja Studia.pl

Niebezpieczeństwo na czterech kółkach

W Polsce nie ma obowiązku posiadania prawa jazdy ani rejestrowania quadów. Przez brak odpowiednich przepisów quadami, rozwijającymi prędkość do 70 kilometrów na godzinę, pędzą dzieci.

Czytaj więcej »
Inżynieria
Redakcja Studia.pl

Zawód: Mechanik

Mechanik to zawód o bardzo długiej tradycji. Rozwój technik komputerowych zmienił charakter tego zawodu. Pojawiło się wiele nowych specjalizacji. Zmieniły się metody projektowania i sposoby

Czytaj więcej »
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję