Ostatnie dni rekrutacji na darmowe webinarium Master in Finance and Accounting!

Średnie miesięczne pensje analityków finansowych kształtują się od 5 do 12 tys. zł, natomiast wedle prognoz specjalistów, wynagrodzenia tychże stanowisk mogą jeszcze wzrosnąć o ok. 10-15 proc. Chcesz dołączyć do grona tych profesjonalistów? Weź udział w darmowym webinarium, którego organizatorem jest Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. To już ostatnia chwila!

W 2018 roku Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie umieszczono na 17 miejscu w prestiżowym rankingu Global Masters in Finance stworzonej przez “Financial Times”. Jest to jedyna uczelnia w centralnej i wschodniej Europie, która doczekała się takiego wyróżnienia.

Czy warto zainteresować się karierą właśnie w tej niezwykle dynamicznie rozwijającej się branży? Dlaczego specjaliści od analiz finansowych zarabiają tak dużo, a firmy muszą rywalizować ze sobą o najlepszych kandydatów? Tego dowiesz się biorąc udział w webinarium, które wystartuje 27 lutego o godzinie 15.30.

Co musisz zrobić? Wystarczy, że wypełnicie poniższy formularz, a w odpowiedzi otrzymacie specjalny link z dostępem do strony.
{rsform 11}

Więcej informacji na stronie głównej Akademii Koźmińskiego TUTAJ

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź najpopularniejsze kierunki studiów w Polsce

Jakie informacje o kierunku studiów są ważne?
Jak powinien wyglądać idealny opis kierunku studiów? Jeśli szukasz studiów – możesz wskazać, co jest dla Ciebie ważne. Jeśli już studiujesz – możesz pomóc przyszłym kandydatkom i kandydatom.