Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej

Jesteś studentem, absolwentem? Zastanawiasz się, co dalej? Przyjdź na bezpłatne szkolenia i warsztaty w ramach III edycji Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej.

Podczas dwudniowej imprezy odwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach ze specjalistami z dziedziny przedsiębiorczości, a także osobami, które już odniosły pierwsze sukcesy w biznesie. Chętnych zapraszamy 10 i 11 maja, na Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego w Kielcach (budynek G, ul. Świętokrzyska 15). Liczba uczestników paneli warsztatowo-szkoleniowych jest ograniczona, dlatego niezbędna jest ich rejestracja.

W tym celu należy pobrać i wypełnić fiszkę zgłoszeniową, dostępną na stronie Kieleckiego Parku Technologicznego, a następnie przesłać ją pod adresem nina.jarocka@um.kielce.pl. Pełny program KDPA dostępny jest tutaj.

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

W drodze do kariery
Miłosz Szkudlarski

Konkurs na biznesplany w Wielkopolsce

Nawet 40 tys. złotych na założenie własnej firmy mogą zdobyć młodzi przedsiębiorcy z Wielkopolski. Ruszył właśnie konkurs na biznesplany pod nazwą “Załóż firmę z AIP”.

Czytaj więcej »
W drodze do kariery
Miłosz Szkudlarski

Praca w zawodzie wyuczonym na studiach?

Ekonomista-redaktor, germanista-kostiumolog, filozof-konstruktor scenografii, dziennikarz-marketer, filolog-filmowiec? Wiele osób pracuje dzisiaj w zawodach zupełnie innych niż te, których wyuczyli się w trakcie studiów pierwszego czy drugiego

Czytaj więcej »
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję