Darmowe webinarium Big Data Analysis – ostatnia szansa na rejestrację!

34 tysiące złotych miesięcznie w Stanach Zjednoczonych, 22 tysiące złotych w Niemczech i 15 tysięcy złotych w Polsce – tyle właśnie zarabiają specjaliści w nowej i bardzo szybko rozwijającej się dziedzinie. To badacze danych. Według firmy IBM w ciągu najbliższych dwóch lat zapotrzebowanie na Data Scientists wzrośnie o 28 proc. Chcesz dołączyć do grona tych specjalistów? Weź udział w darmowym webinarium, którego organizatorem jest Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. To już ostatnia chwila!

Czy warto zainteresować się karierą właśnie w tej niezwykle dynamicznie rozwijającej się branży? Dlaczego specjaliści od Big Data zarabiają tak dużo a firmy muszą rywalizować ze sobą o najlepszych kandydatów? Tego dowiesz się biorąc udział w webinarium, które wystartuje 21 lutego o godzinie 15.30.

Co musisz zrobić? Wypełnij poniższy formularz, poczekaj na e-mail od Koźmińskiego, w którym znajdziesz specjalny link… i tyle:)

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź najpopularniejsze kierunki studiów w Polsce

Jakie informacje o kierunku studiów są ważne?
Jak powinien wyglądać idealny opis kierunku studiów? Jeśli szukasz studiów – możesz wskazać, co jest dla Ciebie ważne. Jeśli już studiujesz – możesz pomóc przyszłym kandydatkom i kandydatom.