http://www.studia.net/chemiaDominika Świątczak jest technologiem w firmie kosmetycznej Delia Cosmetics. Jego obowiązki służbowe dotyczą w głównej mierze tworzenia nowych kosmetyków, procesu ich produkcji i wprowadzania na rynek. Do pracy na tym stanowisku Dominika przygotowywała się na studiach chemia kosmetyczna prowadzonych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. Zastanawiasz się na czym polega praca technologa w jednej z najlepszych polskich firm zajmujących się wytwarzaniem produktów do pielęgnacji urody? Obejrzyj nasz wywiad!

Słowem wstępu dla osób, którer chciałyby pójść w ślady Dominiki: chemia kosmetyczna to kierunek studiów oferujący studentom możliwość zdobycia wiedzy z zakresu chemii fizycznej, ogólnej, organicznej oraz chemii związków wielkocząsteczkowych w ujęciu praktycznym. Studia są doskonałym wyborem dla osób, które wiedzę z dziedziny chemii chcą wykorzystywać w branży kosmetycznej. W programie studiów na kierunku Chemia kosmetyczna znajdziecie między innymi następujące przedmioty: chemia organiczna, chemia nieorganiczna, botanika, elementy genetyki, mikrobiologia i immunologia, chemia leków, chemia i receptura kosmetyków, chemia stosowana i zarządzanie chemikaliami. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat studiów na kierunku CHEMIA.

Czy to ciekawy kierunek? Czy pozwala na zdobycie wiedzy i kompetencji cenionych przez pracodawców? Na czym polega praca technologa w firmie kosmetycznej? Czy każdy odnajdzie się w tej branży? Zapraszamy do obejrzenia naszego wywiadu z Dominiką Świątczak!

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->