cvCzęsto powtarzamy, że wybór perspektywicznego kierunku studiów nie należy do czynności prostych. Równie trudny jest także wybór odpowiedniej uczelni. Warto wybrać się na drzwi otwarte, w trakcie których mamy możliwość podyskutowania ze studentami i pracownikami uczelni. Zainteresowani? 21 września w Collegium Civitas od godz. 9.00 do 14.00 będziecie mogli sporo się dowiedzieć o studiach!

Samo zdobycie wiedzy na temat studiów, programów nauczania i kadry wykładowców, to jednak nie wszystko na co możecie liczyć w trakcie Drzwi Otwartych. Organizatorzy przygotowali także dla Was interesujące, tematyczne warsztaty, które zapewne Wam pomogą w wielu sprawach. Pierwszy z nich „Na tropie kariery. Odkryj swoje kompetencje" poprowadzi Iwona Bernaciak, psycholog i dyplomowany doradca zawodowy. W czym może pomóc Wam uczestnictwo w tych zajęciach? W poprawnej identyfikacji swoich mocnych i słabych stron, określeniu jaki kierunek studiów wybrać na podstawie testu predyspozycji zawodowych oraz w ustaleniu indywidualnego planu działania dotyczącego wyboru studiów i przyszłej pracy.

Warsztaty „Kariera na celowniku. Traf w potrzeby pracodawców" poprowadzi natomiast Urszula Zając-Pałdyna, HR Business Partner z Grupy Pracuj. Warsztaty pokażą, jak efektywnie rozpocząć przygotowania do wejścia na rynek pracy, na co warto zwrócić uwagę przy okazji przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, jak właściwie zaprezentować się podczas spotkania z rekruterem oraz jakich błędów należy się wystrzegać.

Warunkiem uczestnictwa w dniu otwartym jest przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W zgłoszeniu należy wpisać swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz tytuł warsztatów, w których chce się wziąć udział.

Plan Dnia Otwartego Collegium Civitas:
09.00 – 14.00 – Rozmowy z przedstawicielem Biura Rekrutacji Collegium Civitas
10.15 – 10.30 – Prezentacja uczelni i oferty edukacyjnej Collegium Civitas
10.30 – 11.50 – Warsztaty „Na tropie kariery. Odkryj swoje kompetencje"
12.00 – 13.20 – Warsztaty „Kariera na celowniku. Traf w potrzeby pracodawców"
13.20 – 14.00 – Rozmowy z przedstawicielem Biura Rekrutacji Collegium Civitas

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->