Przed Tobą ostatnie semestry studiów licencjackich lub inżynierskich? Zastanawiasz się jakie studia magisterskie wybrać, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? A może chciałbyś rozpocząć studia poza granicami naszego kraju? Wybierz świadomie dalszą ścieżkę swojego kształcenia! Weź udział tegorocznych targach MASTER AND MORE, które odbędą się już 29 listopada w Warszawie.

Już we wrześniu, po raz piąty  będziemy gościć największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników. Daj się odkryć i odwiedź strefę Kariery IT na Narodowym. Poprzednie edycje wydarzenia okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego nie spoczywamy na laurach i działamy dalej!  :)

master and more logo2015Przed Tobą ostatnie semestry studiów licencjackich lub inżynierskich? Zastanawiasz się jakie studia magisterskie wybrać, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? A może chciałbyś rozpocząć studia poza granicami naszego kraju? Wybierz świadomie dalszą ścieżkę swojego kształcenia! Weź udział tegorocznych targach MASTER AND MORE, które odbędą się już 16 listopada w Warszawie.

Dni Kariery Poznań 2016Nie wiesz jak rozwinąć swoją karierę? Przyjdź 15 marca na Międzynarodowe Targi Poznańskie. To właśnie tam odbędą się Dni Kariery - jedne z największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce. Jedyne organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. W Poznaniu czekać na Ciebie będzie ponad 70 firm, CV Point ze Strefą Doradztwa Zawodowego, konkursy i inne atrakcje. Dodatkowo na scenie będziesz mógł posłuchać osób pracujących w największych firmach w Poznaniu. Nie zastanawiaj się, tylko zaznacz w swoim kalendarzu, że 15 marca zrobisz wielki krok w kierunku realizacji swoich zawodowych marzeń!

itp miniJeśli chcesz być jak oni, przyjdź na Inżynierskie Targi Pracy już 15 i 16 marca. W zeszłym roku Dużą Aulę PW odwiedziło ponad 10 tys. uczestników. Wydarzenie organizowane jest przez studentów dla studentów, którzy poważnie myślą o pracy i rozwoju kariery.

II Akademickie Targi Pracy w RzeszowieBiuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Dział Informacji, Karier i Promocji Politechniki Rzeszowskiej serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na II Akademickie Targi Pracy, które odbędą się już 15 kwietnia 2015 roku w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1.

itp logoWielkimi krokami nadchodzi finał 22. Inżynierskich Targów Pracy! W dniach 16-17 marca na Politechnice Warszawskiej będziecie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm, u których chcielibyście ubiegać się o wymarzoną praktykę, staż czy pracę. Jednak to nie wszystko, co dla Was przygotowali organizatorzy. Inżynierskim Targom Pracy towarzyszą wydarzenia, przygotowane z myślą o rozwoju i pomocy studentom w karierze zawodowej.

itp logoSpotkanie z najlepszymi pracodawcami w Polsce – taką propozycję mają dla Was Inżynierskie Targi Pracy w Warszawie. Już 16-17 marca. Pierwszego dnia Targów odbędzie się także Konferencja Kariera Inżyniera.

Targi Pracy JobSpot 2015 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula3 marca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbędą się targi pracy JobSpot. W programie warsztaty, wykłady, networking, indywidualne rozmowy z rekruterami. Wstęp wolny. JobSpot 2015 odbywa się pod hasłem: "Zawody przyszłości – przygotuj się już dziś".

Targi Pracy Transportu i Logistyki - rekrutuj się inaczej!Największe Targi Pracy dedykowane branży transportowej i logistycznej odbędą się 5 marca 2015 roku na Dużej Auli Politechniki Warszawskiej. Podczas Targów Pracy Transportu i Logistyki, znanych wcześniej jako Logistyczne Targi Pracy, pojawi się jeszcze więcej wystawców z jeszcze bogatszą ofertą staży, praktyk oraz pracy!

VIII Targi Pracy i Praktyk Studenckich WSB w Dąbrowie Górniczej26 lutego 2015 r. odbędzie się VIII edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich. Wydarzenie skierowane jest w głównej mierze do studentów, absolwentów szkół wyższych oraz osób, które aktualnie poszukują pracy. Organizatorem targów jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

logo targi praca plTargi Praca.pl to pierwsze tego typu wydarzenie w Warszawie organizowane przez portal rekrutacyjny. Dzięki udziałowi znanych i cenionych firm Organizatorzy chcą stworzyć największe i najbardziej prestiżowe targi pracy w stolicy.

itp logoTo już 15 edycja plebiscytu Pracodawca dla Inżyniera, który towarzyszy corocznym Inżynierskim Targom Pracy na Politechnice Warszawskiej. Ty też możesz oddać głos na pracodawcę, który Twoim zdaniem stwarza najlepsze warunki dla rozwoju kariery zawodowej.

VIII Targi Pracy na Uniwersytecie Rolniczym w KrakowieJuż dzisiaj, tj. 9 grudnia 2014 r. w godzinach od 10.00 do 14.00, w budynku Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46) odbywać się będą VIII Targi Pracy. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału!

XXII Uniwersytecie spotkania z rynkiem pracyJuż 13 maja rozpocznie się XXII edycja trzydniowych Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy organizowanych przez Uniwersytet Warszawski. Studenci kierunków humanistycznych i społecznych będą mogli skorzystać z Giełdy Ofert oraz wziąć udział w licznych warsztatach.

itp-logo21. Inżynierskie Targi Pracy dobiegły końca potwierdzając, że są jednym z największych tego rodzaju wydarzeń w Polsce. Organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST wydarzenie przyciągnęło do Dużej Auli Politechniki Warszawskiej 11.000 studentów, którzy mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami 75 czołowych firm, wziąć udział w bezpłatnych warsztatach oraz licznych konkursach z nagrodami.

Uniwersytet ZielonogórskiBiuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na XII edycję Targów Pracy Etat 2014. Impreza odbędzie się 18 marca, a jej głównym calem jest pomoc młodym ludziom w znalezieniu atrakcyjnej oferty pracy – poinformowała rzecznik uczelni Ewa Sapeńko.

itp-logoCzujesz, że studia to zbyt mało i zastanawiasz się nad rozpoczęciem praktyk lub stażu? Szukasz ciekawych i atrakcyjnych ofert pracy, które umożliwią ci dalszy rozwój? 21. Inżynierskie Targi Pracy, organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST, to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

politechnika opolskaStoiska pracodawców, darmowe wykłady, warsztaty i prezentacje wiodących firm z regionu południowej Polski – to oferta VI Akademickich Targów Pracy na Politechnice Opolskiej, które zaplanowano na dzień 19 marca 2014 r. Nie może Was tam zabraknąć!

Uniwersytet Śląski w KatowicachWiosenna edycja Śląskich Targów Kariery na UŚ zbliża się wielkimi krokami – już 6 marca 2014 r., w godzinach od 10.00 do 15.00, zapraszamy Was na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie będziecie mieli okazję spotkać się z potencjalnymi pracodawcami!

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->