Studia podyplomowe Lean Management w WSAiB

Studia na kierunku Lean Management, które prowadzi Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, przeznaczone są w głównej mierze dla osób chcących zwiększyć swoje kompetencje w zakresie doskonalenia procesów i polepszania wyników przedsiębiorstw o profilu produkcyjnym.

Grupę docelową stanowią specjaliści i inżynierowie zajmujący się zarówno wsparciem, jak i optymalizacją procesów biznesowych, a także kadra kierownicza średniego i wyższego szczebla.

Studia z zakresu Lean Management skierowane są zarówno do pracowników dużych przedsiębiorstw, jak i do osób zatrudnionych w sektorze MŚP.

“Na naszych studiach dostarczamy praktycznych umiejętności i wiedzy niezbędnej do wdrażania usprawnień w firmach produkcyjnych i usługowych za pomocą metodyki Lean. Zajęcia realizowane są przez wieloletnich praktyków i trenerów Lean z renomowanych firm z branży produkcyjnej i usługowej, co daje możliwość konfrontacji teorii z rzeczywistością oraz stanowi szeroką platformę wymiany wiedzy i poszerzania horyzontów. – zachęca Jakub Marczak, współorganizator Otwartej Konferencji Lean, członek zarządu Perfectus Group Sp. z o.o.

 

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję