Studia podyplomowe Lean Management w WSAiB

Studia na kierunku Lean Management, które prowadzi Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, przeznaczone są w głównej mierze dla osób chcących zwiększyć swoje kompetencje w zakresie doskonalenia procesów i polepszania wyników przedsiębiorstw o profilu produkcyjnym.

Grupę docelową stanowią specjaliści i inżynierowie zajmujący się zarówno wsparciem, jak i optymalizacją procesów biznesowych, a także kadra kierownicza średniego i wyższego szczebla.

Studia z zakresu Lean Management skierowane są zarówno do pracowników dużych przedsiębiorstw, jak i do osób zatrudnionych w sektorze MŚP.

“Na naszych studiach dostarczamy praktycznych umiejętności i wiedzy niezbędnej do wdrażania usprawnień w firmach produkcyjnych i usługowych za pomocą metodyki Lean. Zajęcia realizowane są przez wieloletnich praktyków i trenerów Lean z renomowanych firm z branży produkcyjnej i usługowej, co daje możliwość konfrontacji teorii z rzeczywistością oraz stanowi szeroką platformę wymiany wiedzy i poszerzania horyzontów. – zachęca Jakub Marczak, współorganizator Otwartej Konferencji Lean, członek zarządu Perfectus Group Sp. z o.o.

 

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Nowe kierunki podyplomowe
Redakcja Studia.pl

Studia MBA na Politechnice Wrocławskiej

Politechnika Wrocławska dołącza właśnie do elitarnego grona uczelni, które w swojej ofercie posiadają studia Executive MBA, czyli Master of Business Administration. Studia prowadzone będą w

Czytaj więcej »
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję