Site logo

Rekrutacja do IAESTE

Jesteś studentem kierunku technicznego? Chcesz zdobyć doświadczenie, a przy tym przeżyć niesamowitą przygodę w wybranym przez siebie zakątku świata? Tylko do 28 marca trwa możliwość dołączenia do organizacji IAESTE organizującej m.in. zagraniczne praktyki dla studentów.

IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) jest międzynarodowym stowarzyszeniem zrzeszającym tysiące młodych ludzi na całym świecie, dla których liczy się pasja, chęć zdobycia nowych wrażeń i umiejętności w trakcie organizowania wydarzeń.
Organizacja ta daje możliwość wyjazdu i sprawdzenia się zagranicą (od Brazylii po Chiny, od Meksyku aż po Grecję) , to także cykle szkoleń, spotkań i warsztatów.

Co robić aby wziąć udział w naborze? Należy wejść na stronę www.iaeste.pl/rekrutacja, wypełnić ankietę i czekać na informację ze strony swojego Komitetu Lokalnego.

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Program stażowy w MARS Polska

Każdy z pewnością zna takie produkty jak M&M’s, Snickers, Twix, Wrigley, UncleBen’s, Whiskas, Pedigree czy Royal Canin. Wszystkie te marki należą do międzynarodowej firmy MARS,

Czytaj więcej »
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję