Opinie o uczelni: PolKra Wydział Informatyki i Telekomunikacji (Kraków)

Opinie i artykuły na temat Wydziału Informatyki i Telekomunikacji (Kraków). Poznaj lepiej ofertę tego wydziału. Sprawdź, jak się tam studiuje. Posłuchaj wypowiedzi studentów na temat oferty edukacyjnej, kadry wykładowców, infrastruktury, możliwości rozwoju, aktywności w kołach naukowych. Z jakimi firmami i instytucjami wydział współpracuje przy programie studiów i programach stażowych Jakie przedmioty są łatwe, jakie trudne, co ciekawego jest w programie studiów, jakie dostępne są specjalności studiowania. Zobacz – co po studiach na WIiT PK. Zapoznaj się z możliwościami staży, praktyk i ścieżek budowania kariery w Krakowie, w Polsce i za granicą. Dowiedz się, jakie zawody można wykonywać po studiach na tym wydziale. Co ciekawego dzieje się w badaniach naukowych, prowadzonych przez naukowców z Wydział Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Krakowskiej. Dowiedz się więcej, podejmuj świadomie decyzję o studiowaniu.

PolKra Wydział Informatyki i Telekomunikacji (Kraków) - na skróty

Artykuły na temat PolKra Wydział Informatyki i Telekomunikacji (Kraków)

Kierunki studiów prowadzone na PolKra Wydział Informatyki i Telekomunikacji (Kraków)

Profil PolKra Wydział Informatyki i Telekomunikacji (Kraków)

Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki Wydział Informatyki i Telekomunikacji

Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki Wydział Informatyki i Telekomunikacji

Wydział Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Krakowskiej prowadzi studia związane z technologiami ICT (Information and Communication Technologies) oraz technologiami matematycznymi. To technologie informacyjno-komunikacyjne (teleinformacyjne) wykorzystywane szeroko we współczesnym świecie. Studia są prowadzone we współpracy ze światowymi liderami branży ICT - w tym koncernami NOKIA i MOTOROLA.

Sprawdź profil uczelni
Studia.pl - kierunki, uczelnie, podyplomowe, opinie, praca po studiach
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję