Site logo

Niech ratowanie życia wejdzie Ci w krew!

wampiriada 2014W Polsce krwi potrzeba średnio co 15 sekund, a jej jednorazowe oddanie może uratować życie aż trzem osobom. Nie wahaj się zatem i podaruj bliźniemu najpiękniejszy dar, jakim jest życie!

Niezależne Zrzeszenie Studentów po raz kolejny zaprasza na Wampiriadę! Już 25, 28 i 29 kwietnia 2014 od 9:30 do 14:30 na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Al. Niepodległości 162) zaparkuje specjalnie przystosowany krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Będzie to doskonała okazja, aby zostać honorowym krwiodawcą, oddać swoją krew i tym samym uratować komuś życie.

wampiraida sgh 2Za swój trud oraz zaangażowanie każdy krwiodawca otrzyma torbę wypełnioną po brzegi upominkami. Wśród nagród od organizatorów oraz partnerów Wampiriady znajdą się między innymi: bilety do kin, teatrów, szkół tańca, klubów, słodkości, zniżki i wiele, wiele innych. Dla chętnych przygotowaliśmy także wiele konkursów i atrakcji, w których również będzie można wygrać znakomite nagrody – zapraszamy na stand w Auli Spadochronowej SGH.

Twoja pomoc to szansa na szybszy powrót do zdrowia drugiego człowieka. Nie wahaj się. Przyjdź i poczuj się bohaterem. Liczy się każda kropla. Czekamy właśnie na Ciebie!

Więcej informacji znajdziecie na:
http://wampiriada.nzssgh.pl oraz na fanpage’u Wampirady www.facebook.com/wampiriada.sgh/

Słowo o NZS
Niezależne Zrzeszenie Studentów to największa organizacja studencka w Polsce. Działamy od ponad 30 lat, zrzeszając około tysiąca aktywnych członków, wielu alumnów i sympatyków. NZS jest organizatorem licznych projektów o charakterze regionalnym i ogólnopolskim. Oprócz Wampiriady do najważniejszych cyklicznych przedsięwzięć należą między innymi Drogowskazy Kariery, Studencki Nobel oraz Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej.
Wampiraida SGH 2014

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

“To się w głowie nie mieści

Brak empatii, nieumiejętność odwzorowywania uczuć, słabsze odczuwanie bólu, to tylko niektóre cechy charakteryzujące psychopatów. O tym, które części mózgu odpowiadają za zachowania psychopatyczne mówiła Monika

Czytaj więcej »
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję