Grasz o staż

W tegorocznej, 18. edycji konkursu do wygrania jest ponad 220 praktyk, w tym staż w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także nagrody dodatkowe. „Grasz o staż” odbywa się pod honorowym patronatem minister nauki.

Staż w Ministerstwie to okazja, aby zobaczyć „od kuchni” jak funkcjonuje administracja rządowa i przyjrzeć się mechanizmom zarządzania oraz metodom pracy nad tworzeniem ustaw i rozporządzeń. To możliwość zdobycia doświadczenia w zespołach, w których pracują kompetentni urzędnicy, wybitne autorytety naukowe, przedsiębiorcy, eksperci z Europy i świata.

W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci szkół wyższych, którzy nie ukończyli jeszcze 30 lat. Poza praktykami i stażami mogą wygrać kursy językowe, treningi interpersonalne czy studia podyplomowe.

Termin zgłaszania udziału w konkursie mija 8 kwietnia 2013 r. Ogłoszenie wyników nastąpi w czerwcu 2013 r. podczas Gali Finałowej.

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję