Studia w AlbaniiPodajcie nazwę dowolnego zespołu muzycznego z Albanii. Nic? To może chociaż wymieńcie trzy albańskie miasta. Też nie? A może słyszeliście jakiekolwiek słowo w języku albańskim? Nawet jednego? A może znacie Gang Albanii? Tak, to znają już chyba wszyscy, prawda? Zapraszamy zatem na krótką wycieczkę po tym tajemniczym zakątku Europy...

Studia w GrecjiWidmo bankructwa wisi nad Grecją już od dłuższego czasu i nic nie zapowiada radykalnej poprawy stanu gospodarki. Studia licencjackie nadal są jednak bezpłatne, a chyba nie można sobie wyobrazić lepszego miejsca do studiowania historii czy filologii klasycznej, prawda? Grecja jest również jedynym miejscem na świecie, w którym studia można wygrać na... loterii!

Studia na Bałkanach - Serbia, Chorwacja, SłoweniaNie ukrywajmy, Bałkany nie należą do najpopularniejszego kierunku na studenckiej mapie świata. Czy warto zatem myśleć nad podjęciem studiów w Serbii, Chorwacji, Słowenii i innych państwach regionu? Jakie perspektywy czekają nas po zakończeniu studiów? Zapraszamy na małą wycieczkę po szkolnictwie wyższym na Bałkanach!

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->