Studia na kierunku praca socjalna z elementami organizacji i zarządzania na Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku są proponowane na poziomie magisterskim. Studia trwają 4 semestry i są prowadzone w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz w systemie 26+.
Studia na pracy socjalnej z elementami organizacji i zarządzania prowadzone są bez specjalności.
Studia na UP Sanok w systemie stacjonarnym i 26+ są bezpłatne, a w trybie niestacjonarnym są płatne.
Celem studiów na kierunku praca socjalna z elementami organizacji i zarządzania na UP Sanok jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych pracowników służb społecznych dysponujących pogłębioną wiedzą i umiejętnościami z zakresu wszechstronnie rozumianej pracy socjalnej, funkcjonowania systemu pomocy społecznej oraz zarządzania i organizacji w instytucjach pomocy społecznej, którą będą mogli wykorzystywać w warunkach gospodarki wolnorynkowej.
W programie studiów znajdziesz przedmioty z zakresu np.:
Po kierunku praca socjalna z elementami organizacji i zarządzania na UP Sanok jako absolwent uzyskasz uprawnienia do pracy na stanowiskach specjalistycznych, operacyjnych bądź pomocniczych w różnego rodzaju podmiotach związanych z pracą socjalną i pomocą społeczną np. w