phoca_thumb_s_swpslogoInnowacyjne rozwiązania szkoleniowe, warsztatowe i konsultingowe, w tym planszowe symulacje biznesu i gry strategiczne będą tematem przewodnim spotkania szkoleniowo-networkingowego organizowanego przez Centrum Pracy i Kariery SWPS. Spotkanie poprowadzą specjaliści z firmy SH Training.

 
Szkolenie odbędzie się w piątek 28 stycznia br. w godz. 10.00-14.00. Wezmą w nim udział przedstawiciele pracodawców współpracujących z SWPS w ramach rekrutacji nowych pracowników. Wśród nich będą reprezentanci takich branż, jak wydawnicza, badawcza, HR, marketing czy FMCG. Wydarzenie ma charakter bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 stycznia.
 
– To będzie okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, bo spotkanie będzie miało charakter networkingowy – wyjaśnia Izabela Surmacz z Centrum Pracy i Kariery SWPS.
 
Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny zarejestrować się w serwisie dla pracodawców prowadzonym na stronie www.cpik.swps.pl i wysłać wiadomość na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->