phoca_thumb_s_lazarski_logoDział Praktyk i Karier oraz Migranckie Centrum Karier i Pośrednictwa Pracy zapraszają zagranicznych studentów na spotkanie zatytułowane: "Legalna praca dla cudzoziemców w Polsce". Spotkanie odbędzie się w kampusie Uczelni Łazarskiego, w czwartek 25 listopada 2010 r., w auli 58, w godz. 12.30 -14.30.

 

Spotkanie przeznaczone jest dla obcokrajowców, którzy studiują w Polsce i chcieliby w naszym kraju zdobyć doświadczenie zawodowe. Często spotykamy się z nimi w codziennej pracy utwierdzając się w przekonaniu, że nie wiedzą oni, czy mogą legalnie pracować, jakich formalności muszą dopełnić, aby podjąć zatrudnienie. Nie wiedzą też jak szukać pracy i trudno im ocenić, czy są atrakcyjnymi kandydatami dla polskich pracodawców. Chcielibyśmy poprzez to spotkanie wyposażyć uczestników w wiedzę, która pozwoli im pewniej i samodzielniej poruszać się po rynku pracy w Polsce.

meeting

Spotkanie poprowadzi Pani Małgorzata Topczewska - doświadczony pracownik Centrum Powitania w Warszawie, organizacji prowadzącej projekt "Migranckiego Centrum Karier i Pośrednictwa Pracy" i świadczącej usługi z zakresu porad prawnych, pośrednictwa pracy, czy też wsparciu w legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce.

 

Spotkanie będzie tłumaczone na język rosyjski i angielski.

 

Tematyka :

- Uwarunkowania prawne pracy w Polsce
- Metody poszukiwania pracy
- Warunki stawiane kandydatom do pracy
- Gdzie szukać wsparcia?

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->