"Sfotografuj czas" - Konkurs Fotograficzny dla StudentówMasz w sobie wiele twórczej energii? Chciałbyś odpocząć trochę od nauki i zrobić coś kreatywnego? Jeżeli tylko jesteś studentem zainteresowanym fotografią, zapraszamy Cię do udziału w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

OKFS, czyli Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to Konkurs skierowany do wszystkich studentów oraz doktorantów uczelni państwowych i prywatnych interesujących się fotografią, którzy nie ukończyli 28 roku życia. Organizowany on jest od 1998 r., a w tym roku przypada już jego XVII edycja. Konkursowi towarzyszy "Pstrykaliada" czyli wystawy nadesłanych prac, cykle warsztatów, projekcji i wykładów prowadzonych przez znakomitych fotografów.

Misją Konkursu jest dawanie możliwości rozwoju w dziedzinie fotografii oraz odkrywanie nowych talentów. Aby wziąć udział w Konkursie, nie musisz mieć na koncie dużego doświadczenia! Liczy się przede wszystkim pasja, talent i nietypowe spojrzenie na rzeczywistość. W Konkursie każdy ma szansę wygrać, niezależnie od tego czy jest profesjonalistą czy amatorem rozpoczynającym przygodę z fotografią.

Nieważne czy robisz zdjęcia od wczoraj, czy ta pasja zajęła Ci już 10 lat życia. Każdy powód jest dobry, żeby spróbować swoich sił! Motywem przewodnim tegorocznej edycji to CZAS.

Tematy i kategorie, z którymi w jego ramach możesz się zmierzyć, to:
  • Portret: "Chwila moment",
  • Scenerie: "Wspomnienie" oraz
  • Reportaż: "Pokolenia".

Termin nadsyłania prac mija 24 marca 2015 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez Warszawską Szkołę Fotografii i Grafiki Projektowej, Fripers.pl, Epson oraz Digital Camera Polska.

Więcej informacji znajdziecie na www.okfs.art.pl oraz na www.facebook.com/okfs.nzs

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->