phoca thumb s ur logoSamorząd Studentów Uniwersytetu Rolniczego zaprasza nowoprzyjętych studentów na obóz adaptacyjny. Miejsce: Kościelisko, czas: 19 września-23 września 2011. Zastanawiasz się czy jechać? Organizatorzy przekonują, że naprawdę warto.


 
Uczestnicy Adapciaka dowiedzą się, jakie zwyczaje panują na Uniwersytecie Rolniczym, poznają ciekawych ludzi: zarówno tych zaczynających dopiero karierę na UR jak i „weteranów”-samorządowców, którzy znają już prawie wszystkie tajniki studiowania i chętnie się z nimi podzielą.
 
W planie Adapciaka UR wiele atrakcji:
 - degustacje produktów regionalnych
 - wycieczki w góry
- pobyt na Basenach Termalnych
- wycieczka na Słowację
- Energizery
- szkolenia
 
Ośrodek położony jest w ładnej, spacerowej okolicy. Blisko do licznych dolin tatrzańskich - Dolina Kościeliska, Chochołowska, Małej Łąki. Kilkaset metrów od domu przebiega widokowa trasa na SALAMANDRĘ (południowy stok Gubałówki - piękne widoki na Zakopane i Kościelisko oraz Butorowy Wierch).

adapciak ur
 
Jakieś pytania? Organizatorzy chętnie odpowiedzą na wszystkie nadesłane e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj Adapciaka w Internecie:
* oficjalna strona internetowa: http://www.urss.ur.krakow.pl/
* Strona na Studenci.net: http://studenci.net/strona/uradapciak
* funpage: http://www.facebook.com/pages/ADAPCIAK-UR-2011/125611254196900
 
Patronat medialny nad Adapciakiem UR objęły portale: Studenci.net, Studia.net i Kierunki.net.

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->