phoca thumb s sgh logoWielu z Was pewnie widziało to show w telewizji. Już 12.05.2014 r. w Szkole Głównej Handlowej niektórzy będą mogli przekonać się czym jest Dragons’ Den na własne oczy. Event ma dać szansę młodym przedsiębiorcom zaistnieć na rynku. Anna Hejka, Andrzej Głowacki, Adam Kruszewski, Maciej Kaczmarski i Joanna Kuzdak - oto Aniołowie Biznesu, którzy pojawią się, by zainwestować własne pieniądze w ciekawe Start-upy.

Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej organizuje event, którego polskie środowisko akademickie jeszcze nie widziało. Dragons’ Den znany na całym świecie program, w którym masz szansę zdobyć pieniądze na swój biznes, zagości w maju w SGH!

Aby spotkać się z inwestorami, należy do 30.04.2014 r. wysłać swoje zgłoszenie. W jaki sposób?

Wystarczy wejść na stronę www.letsstartup.pl/#dragonsden, ściągnąć stamtąd szablon biznesplanu, uzupełnić go oraz wysłać, wypełniając również zamieszczony na stronie formularz. Tak zebrane prace będą ocenione przez zespół, złożony z akademickich profesorów, który wyłoni finałową dziesiątkę. Będzie miała ona szansę zaprezentować się przed inwestorami podczas finału.
 
dragons den sgh 

Dragons’ Den, to jedyna w swoim rodzaju szansa do zdobycia kapitału na finansowanie swojego biznesu. Takie wydarzenie po raz pierwszy będzie miało miejsce w przestrzeni akademickiej – tam, gdzie wartościowych pomysłów rodzi się najwięcej.

Masz pomysł na własną firmę, ale brakuje Ci pieniędzy na start? A może chcesz pozyskać kapitał do rozszerzenia działalności? Nie czekaj, Dragons’ Den to szansa właśnie dla Ciebie!

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->