Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

adres:
 ul. Al. Solidarności 12
 03-411 Warszawa
 Warszawa
 mazowieckie

kontakt:
 tel. 227034383


Dlaczego warto

Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie to uczelnia z ugruntowaną pozycją na rynku edukacyjnym, kształcąca studentów od 1997 roku.

Priorytetem wszelkich działań Uczelni jest Student oraz Jego potrzeby i oczekiwania. Dlatego też misją UM MSC jest prowadzenie kształcenia na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami obowiązującymi w UE, opartego na faktach i dowodach, kształtowanie postaw obywatelskich, uczestnictwo w rozwoju społecznym i gospodarczym uwzględniającym innowacyjność. Uczelnia kładzie nacisk na to, aby studentom przekazać nie tylko uporządkowaną wiedzę teoretyczną, ale i umiejętności praktyczne. Stąd też w procesie dydaktycznym duży nacisk położony jest na praktyczną naukę zawodu.

Proponujemy studia w obszarze nauk medycznych i nauk o zdrowiu, czyli w obszarach, w których zapotrzebowanie rynku pracy na absolwentów tych kierunków studiów jest ogromne i po ukończeniu studiów daje gwarancję zatrudnienia.

Kierunki studiów

Oferta edukacyjna Uczelni Medycznej im. M. Skłodowskiej-Curie w WarszawieUczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie zaprasza na studia licencjackie i magisterskie na poniższych kierunkach:
  • Pielęgniarstwo - studia I i II stopnia
- płatne praktyki!
- wysokie stypendia!
  • Kosmetologia - studia I i II stopnia
  • Ratownictwo medyczne - studia I stopnia

Zasady rekrutacji

Wstęp na wszystkie kierunki studiów prowadzonych w Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie jest wolny. W postępowaniu kwalifikacyjnym decyduje kolejność zgłoszeń.
Warunkiem przyjęcia na studia pierwszego stopnia jest posiadanie przez kandydata świadectwa dojrzałości, natomiast na studia drugiego stopnia - dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia oraz złożenie przez kandydata kompletu dokumentów.

Warunkiem przyjęcia na studia drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo jest ukończenie przez kandydata studiów pierwszego stopnia na tym kierunku.

Szczegółowe informacje:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 22 703 43 83
tel. 22 703 43 88
tel. 22 703 43 91
kom. 509 030 972


Zapraszamy!!!

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->